• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Chorzów

Znalezionych ofert: 77

15156564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie z dużym ogródkiem. Od Dewelopera! 11162821 15156564 0% PCC, 0% prowizji. Zakup od Dwewlopera! Rewelacyjna cenaZapraszamy do rezerwacji mieszkania 1.A.0.02 z ogródkiem w Chorzowie o metrażu prawie 59m2 , na które składa się:- salon z aneksem kuchennym,- 3 sypialnie- przedpokój,- łazienka z wc,- taras i...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

510 528 PLN (8 802 zł/m2)

4
-
58 m2
-
15164194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2 pokoje blisko Parku Śląskiego 11405205 15164194 Zapraszam do prezentacji nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania E_26  w nowo powstałym osiedlu w Chorzowie. Posiadamy na sprzedaż wszystkie mieszkania w tej inwestycji o zróżnicowanym metrażu.Funkcjonalny rozkład tego mieszkania pozwoli na realizację n...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

311 780 PLN (8 661 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15164189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super okazja 2 pokoje blisko Parku Śląskiego 11405203 15164189 Zapraszam do prezentacji nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania E_21  w nowo powstałym osiedlu w Chorzowie .Funkcjonalny rozkład mieszkania pozwoli na realizację nowoczesnego i wymarzonego projektu wnętrza.Mieszkanie ma powierzchnię 43,30m2 położone je...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

362 712 PLN (8 435 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15156565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super okazja! Nowe mieszkanie w Chorzowie 11162818 15156565 0% PCC, 0% prowizji. Zakup od Dwewlopera! Rewelacyjna cena.Zapraszamy do rezerwacji i zakupu mieszkania 2 pokojowego 1.A.2.10 w Chorzowie o metrażu ponad 36m2 , na które składa się:- salon z balkonem i aneksem kuchennym,- sypialnia,- przedpokój,- łaz...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

344 831 PLN (9 579 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15152262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super Cena! Kawalerka z ogródkiem w Chorzowie. 11070114 15152262 0% PCC, 0% prowizji. Zakup od Dwewlopera! Rewelacyjna cenaZapraszamy do rezerwacji Kawalerki  1.A.0.07 z ogródkiem w Chorzowie o metrażu ponad 26m2 ,na którą składa się:- salon z aneksem kuchennym,- przedpokój,- łazienka z wc,- taras i ogródek.Inwest...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

274 170 PLN (10 545 zł/m2)

1
1
26 m2
2024
15520667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20389542 15520667 Zamieszkaj w nowym słonecznym mieszkaniu w Śródmieściu Chorzowa - ul. Lwowska. Oferta deweloperska - kupujący nie płaci prowizji ! Prezentujemy przestronne 2- pokojowe mieszkanie przestronne, słoneczne o ciekawym rozplanowaniu przestrzeni ...

Chorzów (Klimzowiec) (Śląskie, gm. Chorzów)

416 500 PLN (9 686 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15816131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26582337 15816131 Syndyk Masy Upadłości spółki pod firmąHuta „Kościuszko” S.A. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Chorzowiezaprasza do składania ofert kupna prawa użytkowania wieczystego kompleksu nieruchomości położonych w Chorzowie w rejonie ulicy Legnickiej o ł...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

12 086 000 PLN

-
-
196726 m2
-
15808273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26384059 15808273 Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o pow. użytkowej 28,30 m2, zlokalizowana w bloku po termomodernizacji, przy ul. Bocznej w Chorzowie.Mieszkanie po generalnym remoncie. Funkcjonalny i praktyczny rozkład. Doskonały produkt dla singla, młodej pary l...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

239 700 PLN (8 470 zł/m2)

1
1
28.3 m2
1977
15735545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24856067 15735545 Na sprzedaż gotowa inwestycja w centrum Chorzowa – ul. Powstańców.Prezentujemy nieruchomość o powierzchni 100 m², zlokalizowaną na pierwszym piętrze kamienicy. Przestrzeń została profesjonalnie podzielona na cztery niezależne, w pełni wyposażone loka...

Chorzów (Centrum) (Śląskie, gm. Chorzów)

599 000 PLN (5 990 zł/m2)

5
4
100 m2
1920
15598426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22139927 15598426 KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3D !Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni użytkowej 46,40 m2 przy ulicy Stabika w Chorzowie (Chorzów II)  w niskim bloku po termomodernizacji.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 - piętrowym bloku po termomode...

Chorzów (Chorzów ii) (Śląskie, gm. Chorzów)

269 000 PLN (5 848 zł/m2)

3
1
46 m2
1972
15791670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25996913 15791670 Oferujemy do sprzedaży NOWE mieszkanie na kameralnym osiedlu "Harmony Park" w Chorzowie przy Parku Chorzowskim!. Lokalizacja: Chorzów, ul. Bojarskiego 32. To miejsce ktore sasiaduje bezpośrednio z Parkiem Chorzowskim, jednocześnie ...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

710 000 PLN (10 758 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15735997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24863670 15735997 Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 45,02 m2, zlokalizowane w kamienicy, przy ul. Zamenhofa w Chorzowie. Mieszkanie przeszło całkowitą transformację w 2023 r. Użyte materiały wykończeniowe, oraz sprzęty AGDRTV - wysokiej...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

269 999 PLN (5 997 zł/m2)

2
1
45.02 m2
1882