• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Czarna Łąka

Znalezionych ofert: 8

15823711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671145 15823711 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta na wyłączność!Przestronny i bardzo oryginalny dom położony na dużej działce o powierzchni 4075 m² z prywatnym stawem.Dom wybudowany wg indywidualnego projektu jest idealnie wpasowany w otoczenie-z wy...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

990 000 PLN (5 562 zł/m2)

7
2
178 m2
1996
15746243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25073837 15746243 Na sprzedaż: działka budowlana 742 m² Czarna Łąka 221 000 PLNOferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 742 m², zlokalizowaną w miejscowości Czarna Łąka (obręb 8222). Nieruchomość stanowi wyjątkową propozycję inwestycyjną dla osób poszukuj...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

221 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
742 m2
-
13790828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 100139 13790828 Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni ok. 3000m2. Stanowią ją łąki. Działka ma kształt regularny, zbliżony do kwadratu, teren płaski. Dojazd drogą utwardzoną. W pobliżu liczne zabudowania. Brak MPZP. Dla działki obok wydane były warunki zabudowy. ...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

300 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3034 m2
-
15604335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22284563 15604335 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w spokojnej okolicy we wsi Czarna Łąka.Miejscowość leży w Dolinie Dolnej Odry, ok.600 m od jeziora Dąbie. W Czarnej Łące znajduje się plaża. Do centrum Szczecina ok.22 km.Nieruchomość z...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

139 000 PLN (185 zł/m2)

-
-
753 m2
-
15085460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9286142 15085460 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu jednorodzinnego znajdujący się w Czarnej Łące.Spokojna cicha okolica z pięknym krajobrazem 800 m2 do jeziora Dąbie. Szybki dojazd do Szczecina 10 km. Dom leży na działce o pow. 1450 m2, dom m...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

999 999 PLN (4 630 zł/m2)

6
2
216 m2
2007
15506981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20090337 15506981 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego domu jednorodzinnego znajdujący się w Czarnej Łące.Spokojna cicha okolica z pięknym krajobrazem 800 m2 do jeziora Dąbie. Szybki dojazd do Szczecina 10 km. Dom leży na działce o pow. 1450 m2, dom m...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

999 999 PLN (4 630 zł/m2)

6
2
216 m2
2007
15650190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23312112 15650190 Na sprzedaż – Atrakcyjne działki budowlane na Czarnej Łące, blisko Szczecina!Marzysz o życiu blisko natury, a jednocześnie w dogodnej odległości od miasta? Oto idealna propozycja dla Ciebie!Lokalizacja: Czarna Łąka – malownicza miejscowość położona z...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

152 643 PLN

-
-
697 m2
-
15650411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23315668 15650411 Działki budowlane na sprzedaż – Czarna Łąka, tylko 25 minut od Szczecina!Marzysz o domu blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? Mamy coś idealnego dla Ciebie!Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane w m...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

150 800 PLN

-
-
754 m2
-