• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Czarna

Znalezionych ofert: 46

15846778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26893298 15846778 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m², położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna Białostocka przy ul. Sienkiewicza.Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kam...

Czarna Białostocka (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

405 000 PLN (6 639 zł/m2)

2
1
61 m2
2011
15566732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21483996 15566732 Od dziś w ofercie naszego biura, znajdą Państwo widokową działkę, położoną przy stoku narciarskim Grapa Ski w Czarnej Górze w gm. Bukowina Tatrzańska. Ośrodek ten ma charakter rodzinnego kompleksu wypoczynkowego z czterema przyjemnymi trasami, szkółk...

Czarna Góra (Zagóra) (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

98 000 PLN

-
-
866 m2
-
15851564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z potencjałem. 27012977 15851564 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponuje państwu kawalerkę o powierzchni 35m2 z możliwością podziału na 2 oddzilene pokoje....

Czarna Białostocka (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

205 000 PLN (5 857 zł/m2)

1
1
35 m2
1986
15851508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje, balkon 27012825 15851508 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni 60 m2 , usytuowane w urokliwej miejscowości Czar...

Czarna Białostocka (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

290 000 PLN (4 833 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15871728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27474916 15871728 Na sprzedaż działka budowlano-rolna położona w miejscowości Czarna Góra, powiat tatrzański, województwo Małopolskie.Powierzchnia: 2317 m²Cena: 382 000 złNr ewidencyjne: 27001, 27002, 2701, 2697, 2698, 2699LOKALIZACJA I OTOCZENIEDziałka położona jest...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

382 000 PLN

-
-
2317 m2
-
15885328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27723680 15885328 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker1044--1200 m.kw.--Budowlana-117000 zł.Numery działek rolnych:24761--6300 m.kw.-53000 zł.24762--1500 m.kw.-12700 zł.24772--500 m.kw.-4500 zł.24771--900 m.kw.-7700 zł.24782--1300 m.kw.-11100 zł.Razem:1.05 ha...

Czarna (Krzemienica) (Podkarpackie, gm. Czarna)

89 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
10500 m2
-
15885207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27719695 15885207 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka budowlana o pow. 10 ar o wymiarach 23m x 44m, płaska o kształcie prostokąta. Działka posiada wydaną decyzje WZ pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną.Dojazd drogą gminną utwardzonąNieruchomość położ...

Czarna (Czarna) (Podkarpackie, gm. Czarna)

165 000 PLN (163 zł/m2)

-
-
1012 m2
-
15746243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25073837 15746243 Na sprzedaż: działka budowlana 742 m² Czarna Łąka 221 000 PLNOferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 742 m², zlokalizowaną w miejscowości Czarna Łąka (obręb 8222). Nieruchomość stanowi wyjątkową propozycję inwestycyjną dla osób poszukuj...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

221 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
742 m2
-
15823331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617825 15823331 Szukasz większej i komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny w pięknej okolicy? Prezentujemy Ci zatem funkcjonalny i nowoczesny dom wolnostojący z 2022 r. w miejscowości Czarna Wieś Kościelna, Gmina Czarna Białostocka. W otoczeniu jest dużo zieleni...

Czarna Wieś Kościelna (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

1 159 000 PLN (5 687 zł/m2)

4
1
203.8 m2
2022
15476662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420311 15476662 OFERTA NIEDROGIEGO DOMU PIĘTROWEGO DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI W MIEJSCOWOŚCI CZARNA SĘDZISZOWSKA.Proponujemy Państwu do sprzedania solidnie zbudowany dom piętrowy z pustaka ceramicznego w miejscowości Czarna Sędziszowska, gmina Sędzis...

Czarna Sędziszowska (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

280 000 PLN (1 647 zł/m2)

5
1
170 m2
1993
13790828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 100139 13790828 Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni ok. 3000m2. Stanowią ją łąki. Działka ma kształt regularny, zbliżony do kwadratu, teren płaski. Dojazd drogą utwardzoną. W pobliżu liczne zabudowania. Brak MPZP. Dla działki obok wydane były warunki zabudowy. ...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

300 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
3034 m2
-
15604335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22284563 15604335 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w spokojnej okolicy we wsi Czarna Łąka.Miejscowość leży w Dolinie Dolnej Odry, ok.600 m od jeziora Dąbie. W Czarnej Łące znajduje się plaża. Do centrum Szczecina ok.22 km.Nieruchomość z...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

139 000 PLN (185 zł/m2)

-
-
753 m2
-