• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Czarnowo

Znalezionych ofert: 12

15893697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27916507 15893697 Stare Czarnowo 3 działki czekają na nowego nabywcęOpcja zakupu osobno lub razemMiejscowy plan zagospodarowania :Działki oznaczone symbolem 10 MNU w Starym Czarnowie - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługiwymiary :1. d...

Stare Czarnowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

177 100 PLN

-
-
1265 m2
-
15889248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Czarnowie! 27846217 15889248 Opis nieruchomościOpis nieruchomości:Na sprzedaż dom parterowy wybudowany w 2004r. o powierzchni 118m² + 36m2 garaż, idealny dla rodziny poszukującej komfortu i spokoju. Dom położony jest w Czarnowie, 5 km od Fordonu. .Charakterystyka domu:Powierzchn...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

850 000 PLN (5 519 zł/m2)

5
2
154 m2
2004
15729466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24764140 15729466 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z warunkami zabudowy o powierzchni 3130m 2 w Czarnowie! Aktualne warunki zabudowy - polegające na budowie dwóch budynków jednorodzinnych na każdej z nich. Bezpośrednio działki graniczą ...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

156 500 PLN

-
-
3130 m2
-
10892467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 80809 10892467 Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z warunkami zabudowy w Czarnowie! Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2 1240m 2 podzielona na 7 mniejszych działek, z których najmniejsza działka liczy powierzchnię 2830m 2 - największa 31...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 062 000 PLN

-
-
21240 m2
-
14998865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6533035 14998865 Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni ponad 2 ha położoną w miejscowości Czarnowo . Teren został podzielony na 6 działek, wytyczone drogi wewnętrzne. Prąd bezpośrednio przy działce. W pobliżu znajduje się las. Teren nie został objęty MPZP , trze...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

990 000 PLN

-
-
21317 m2
-
15796300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Czarnowie! 26116004 15796300 HOT OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!DOM WOLNOSTOJĄCY PIĘTROWY!!!CZARNOWO!!!Na sprzedaż dom piętrowy 183m2 wolnostojący na dużej działce 2030m2!ATUTY:-Dom w pełni wyposażony!- 6 pokoi!- 3 łazienki!- Przestronny salon z wyjściem na zadaszony tar...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 390 000 PLN (7 596 zł/m2)

6
3
183 m2
2010
15872960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27507956 15872960 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Czarnowo, gm. Kozielice, powiat pyrzycki, wj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4211 m2.Działka położona blisko Jeziora Czarne( ok 80 m).Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w...

Czarnowo (Zachodniopomorskie, gm. Kozielice)

330 000 PLN

-
-
4211 m2
-
15509053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w czterolokalowym budynku z ogródkiem 20115864 15509053 Czarnowo - mieszkanie - 6km od Bydgoszczy FordonuZ przyjemnością przedstawiam ofertę mieszkania deweloperskiego (brak PCC) w podbydgoskim Czarnowie. Inwestycja to czterolokalowe budynki, gdzie każde z mieszkań ma osobne wejście. Każde mieszkanie pos...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

375 000 PLN (6 356 zł/m2)

3
1
59 m2
2024
15508812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na osiedlu blisko miasta / 86 m2 20115601 15508812 Dom - Czarnowo - 6 km od Bydgoszczy Fordonu - bez podatku PCCZ przyjemnością prezentuję ofertę domu wolnostojącego na nowym osiedlu w podbydgoskim Czarnowie. Lokalizacja ta z pewnością sprawdzi się dla rodzin z dziećmi, ceniących sobie bliskość natu...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

530 000 PLN (6 163 zł/m2)

3
-
86 m2
-
15560742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21338138 15560742 Rezerwacja - umowa przedwstępna ! Novator Nieruchomości przedstawia Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący jednorodzinny projektu „Miłorząb” o powierzchni użytkowej 217,71m2 w uroczej lokalizacji w miejsc...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

1 200 000 PLN (5 530 zł/m2)

7
3
217 m2
2011
13091236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1398230 13091236 Zespół 15 działek pod budownictwo jednorodzinne + druga działka o podobnej powierzchni przed podziałem geodezyjnym. - Każdy z tych terenów można zakupić za min 60 zł za 1 m. kw. - Czarnowo - jak wiadoma - zaliczane jest do terenów podmiejskich Bydgo...

Czarnowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Zławieś Wielka)

2 000 000 PLN (133 zł/m2)

-
-
15000 m2
-
15270768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14348075 15270768 Na sprzedaż doskonała i niestandardowa nieruchomość , posiada duży potencjał i możliwości .Dom w kształcie litery L część zamieszkała wykończona , część niezamieszkała w standardzie deweloperskim.Piękny dom typu dworek o pow. 926,33m2 , położony na d...

Stare Czarnowo (Zachodniopomorskie, gm. Stare Czarnowo)

3 750 000 PLN (4 048 zł/m2)

11
6
926.33 m2
2011