• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Czerwonak

Znalezionych ofert: 9

15885837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27742947 15885837 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Czerwonak w bloku 3 piętrowym na wysokim parterze. Budynek jest po termomodernizacji , okna nowe PCV, klatki odnowione. Blok jest ładnie usytuowany ,wśród...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

430 000 PLN (7 288 zł/m2)

3
-
59 m2
1993
15889670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27858449 15889670 2 pokoje, 47,2m2, 490.000zł, Cena do negocjacji !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 3 piętrowym na pierwszym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 47,2m...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

490 000 PLN (10 426 zł/m2)

2
1
47 m2
2009
15438328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18551676 15438328 Teren o powierzchni 6690 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną. Zostały wydane wydane warunki zabudowy wraz z koncepcją zabudowy polegające na budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych wolno stojących,WZ- Powierzchnia zabudowy 21 %, tere...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

5 500 000 PLN (822 zł/m2)

-
-
6690 m2
-
15119507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10276309 15119507 A MOŻE MIESZKANIE 5 POKOJOWE5 POKOJOWY, 2-POZIOMOWY APARTAMENT, PUSZCZA ZIELONKA, PLAŻA TROPIKANA, CZERWONAK, OWIŃSKA,5 pokojowy dwupoziomowy apartament położony w uroczej lokalizacji miejscowości Owińska. Piękny widok, woda, spokój, za rogiem Puszcz...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

569 000 PLN (6 185 zł/m2)

5
1
92 m2
2025
15119091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10271158 15119091 ! DOSTĘPNE TAKŻE MIESZKANIE Z OGRODEM ( 123 MKW OGRÓD 300 MKW )CHCESZ MIESZKAĆ W OTOCZENIU ZIELENI, W CISZY I NAD WODĄ? MIESZKANIE 5 POKOJOWE, OWIŃSKA Posiadamy dostęp do wszystkich wolny lokali z inwestycji dewelopera .Mieszkanie w nowej inwestycji ...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

659 000 PLN (5 884 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15882529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27667104 15882529 os.Leśne,2 pokoje, 52,4m2, 418.000zł, Cena do negocjacji !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 4 piętrowym na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchn...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

418 000 PLN (8 038 zł/m2)

2
1
52 m2
1994
15255582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13950721 15255582 TEREN POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ Z USŁUGAMI- CZERWONAK, ok 15tyś PUM 288 mieszkań Teren o powierzchni 2,8495 ha z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną i usługi. Zostały wydane wydane warunki zabudowy wraz z koncepcją zabudowy polegające na budow...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

16 500 000 PLN (579 zł/m2)

-
-
28495 m2
-
15438326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18551672 15438326 TEREN POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ CZERWONAK, OK 6500 PUMTeren o powierzchni 11500 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną i usługi. Zostały wydane wydane warunki zabudowy wraz z koncepcją zabudowy polegające na budowie budynków mieszkalnych wi...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

5 750 500 PLN (500 zł/m2)

-
-
11501 m2
-
15638834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z bajkowym ogrodem 23027897 15638834 Szukasz domu, który będzie czymś więcej niż tylko miejscem do mieszkania? Marzysz o przestrzeni, w której codzienność nabierze lekkości, a natura będzie na wyciągnięcie ręki? Ta nieruchomość to doskonałe połączenie nowoczesnego komfortu i sielskiego ...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

1 650 000 PLN (11 379 zł/m2)

5
2
145 m2
1965