• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dąbrówka

Znalezionych ofert: 66

15860519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182977 15860519 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2400 m², położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia.Cena: 252 000 złCena za m² 105 złKluczowe parametry nieruchomości:powierzchnia: 2400 m²wymiary: ok. m...

Dąbrówka Zabłotnia (Mazowieckie, gm. Kowala)

252 000 PLN

-
-
2400 m2
-
15860416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27182503 15860416 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 169 m², położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia.Cena: 480 000 złCena za m²: ok. 93 złKluczowe parametry nieruchomości:powierzchnia: 5 169 m²wymiary:...

Dąbrówka Zabłotnia (Mazowieckie, gm. Kowala)

480 000 PLN

-
-
5196 m2
-
15887067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27775278 15887067 Działka na wzgórzu w otoczeniu łąk i nowych domów Bardzo ładna działka w uroczym miejscu w pobliżu lasu, zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy - w Dąbrówce Nowej. Na sprzedaż...

Dąbrówka Nowa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

390 000 PLN

-
-
3048 m2
-
15683417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23893294 15683417 OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ W MIEJCOWOŚCI KARPIN PRZY TRASIE S8.Parametry nieruchomości:Powierzchnia: 20 247 mkw. (2,0247 ha),Położona w drugiej linii zabudowy,Dojazd dla samochodów ciężarowych,Dostęp do energii elektrycznej, gazu oraz wod...

Dąbrówka (Karpin) (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

3 500 000 PLN (173 zł/m2)

-
-
20247 m2
-
15852832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27041767 15852832 Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane w urokliwej, zielonej okolicy Dąbrówki koło Poznania idealne dla rodzin ceniących komfort i bliskość natury. Mieszkanie położone jest na 1-wszym piętrze dwulokalowego budynku (na p...

Dąbrówka (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

599 000 PLN (9 076 zł/m2)

3
-
66 m2
2006
15672435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w Dąbrówce 23693219 15672435 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.AtutyDuża działka z możliwością zabudowy to doskonałe miejsce na odpoczynek od miejskiego zgiełku. Propozycja dla osób ceniących p...

Dąbrówka (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

350 000 PLN

-
-
5018 m2
-
15634856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22927522 15634856 Wyjątkowy dom piętrowy na zalesionej działce 4666 m² cisza, natura, komfortLokalizacja: Dąbrówka Wielka gmina ZgierzPowierzchnia działki: 4666 m²Powierzchnia domu: 200 m²Marzysz o własnej oazie spokoju w otoczeniu natury? Ten wyjątkowy, piętrowy dom...

Dąbrówka Wielka (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 350 000 PLN (6 279 zł/m2)

5
2
215 m2
2006
15398928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661959 15398928 Działka 6800 m2, o wymiarach 54m*128.  Rolno - budowlana. W sąsiedztwie pojedyncze domy jednorodzinne. Media w drodze. Dąbrówka to urokliwa miejscowość, która oferuje swoim mieszkańcom spokój i bliskość natury. Idealnie nadaje się dla osób ceniących ...

Dąbrówka (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

899 000 PLN (131 zł/m2)

-
-
6876 m2
-
15508017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka -Dąbrówka Nowa 20111984 15508017 Działka I Dąbrówka Nowa I 2120 mkw IZapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości znajdującej  się w Dąbrówce Nowej.Działka ma nieregularny kształt zbliżony do trapezu i jest ciekawie ukształtowana - istnieje możliwość podzielenia jej na dwie mn...

Dąbrówka Nowa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

179 000 PLN

-
-
2120 m2
-
15869145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402379 15869145 Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Dąbrówce Nowej Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2121 m² , położona w miejscowości Dąbrówka Nowa, gm. Sicienko . Działka położona przy drodze gminnej Działka...

Dąbrówka Nowa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

179 000 PLN

-
-
2121 m2
-
15821646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576803 15821646 Na sprzedaż atrakcyjna działka w pięknej, spokojnej okolicy.Położona w miejscowość Dąbrówka Wielka w gminie Dywity w województwie warmińsko-mazurskim.Nieruchomość posiada Warunki Zabudowy dla domu jednorodzinnego wolnostojącego.Kształt działki zbliżo...

Dąbrówka Wielka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

130 000 PLN

-
-
3031 m2
-
15867766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! miejsce na Twój dom 27351631 15867766 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Dąbrówka.Teren blisko lasu, cisza i chyba najładniejsza topografia okolicy.Dla działki nr 635 obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzenneg...