• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Dębina

Znalezionych ofert: 29

15709515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24356203 15709515 Gotowy biznes lub prywatna oaza - 2 apartamenty w nadmorskiej miejscowości Dębina Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontów, bez stresu, za to z klasą! Na sprzedaż oferujemy w pełni wyposażone, wyremontowane apartam...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

516 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15840298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26773213 15840298 Proponujemy na sprzedaż 2 działki w Dębinie (gmina Ustka). otulina lasu 2km do morza nad Morzem Bałtyckim Na sprzedaż 2 działki w miejscowości Dębina o łącznej powierzchni 5114 m2. Sąsiedztwo terenu stanowią tereny zabudo...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

383 100 PLN

-
-
2554 m2
-
15675307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek rekreacyjny nad morzem w Dębinie 23749063 15675307 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Szukasz miejsca na wypoczynek nad morzem? A może chcesz zainwestować w nieruchomość, która będzie przynosić dochód w sezonie?Ta of...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

320 000 PLN (11 852 zł/m2)

2
1
27 m2
2022
15703735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy lokal z tarasem nad morzem 24252419 15703735 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany dwupoziomowy lokal niemieszkalny przeznaczony do zakwaterowania o charakterze wypoczynko...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

850 000 PLN (8 947 zł/m2)

4
2
95 m2
2022
15710223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24372007 15710223 Gotowy biznes lub prywatna oaza - apartament w nadmorskiej miejscowości Dębina. Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontów, bez stresu, za to z klasą! Na sp...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

375 000 PLN (13 889 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15810567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26413944 15810567 Gotowy apartament nad Bałtykiem 42m2, balkon, winda, 2 miejsca parkingowe - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk- 500 m do morza przez las – spokojna, nieprzeludniona lokalizacja- W pełni urządzony, gotowy do użytkowania i wynajmu od zaraz- Funkcyjny...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

590 000 PLN (14 048 zł/m2)

3
1
42 m2
2023
15418571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom całoroczny nad morzem 18103010 15418571 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż dom wolnostojący, całoroczny, w odległości ok. 1km od otwartego morza. Atuty1. cisza i spokój;2. bliskość plaży i otwartego morza - ok. 1km;3. ścieżki rowerow...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

470 000 PLN (6 714 zł/m2)

5
2
70 m2
2012
15810568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26413955 15810568 Dębina, Nowy, urządzony Apartament w doskonałej lokalizacji, 500m od Morza - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk- istnieje możliwość zakupu innych APARTAMENTÓW - wejdź na stronę biura w Słupsku- dobra cena NOWEGO apartamentu - doskonała lokalizacja ...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

420 000 PLN (13 548 zł/m2)

2
1
31 m2
2023
15767268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Dębina spokojna okolica 25521006 15767268 Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 859 m2, położona w miejscowiści Dębina-na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Skowronkowej.Lokalizacja:4 km od Jelcza-Laskowic,16 km od Oławy,25 km od Wrocławia. O...

Dębina (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

100 000 PLN

-
-
869 m2
-
15800706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26219453 15800706 Mieszkanie, Wyposażony Apartament 300m od morza, 2 pokoje 33m2, Parking - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk- dobra cena - miejsce parkingowe- doskonała lokalizacja - 300m od morza- powierzchnia użytkowa 33,06m2- taras o powierzchni 4,3m2- wyposażo...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

470 000 PLN (14 217 zł/m2)

2
1
33.06 m2
2020
15714827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24467717 15714827 Gotowy biznes lub prywatna oaza - apartament dwupoziomowy w nadmorskiej miejscowości Dębina. Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontów i bez stresu! Na spr...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

879 000 PLN (11 878 zł/m2)

3
-
74 m2
-
15711962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24412839 15711962 Gotowy biznes lub prywatna oaza - apartament dwupoziomowy w nadmorskiej miejscowości Dębina. Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontów i bez stresu! Na spr...

Dębina (Pomorskie, gm. Ustka)

849 000 PLN (11 630 zł/m2)

3
-
73 m2
-