• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Drogoszewo

Znalezionych ofert: 3

15000596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 6567494 15000596 Działka tuz obok rzeki Bug w cichej spokojnej okolicy Bardzo duża działka rolna o powierzchni 3700 metrów kwadratowych w powiecie wyszkowskim.Na nieruchomość gruntową jest doprowadzony prąd i woda miejska.Obok działki jest droga powiatowa, przy które...

Drogoszewo (Mazowieckie, gm. Wyszków)

260 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
3700 m2
-
15881304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w ostatniej linii zabudowy | Rzeka Bug 27628264 15881304 Działkaoznaczona numerem 1181 o powierzchni 2340 m2 w kształcie prostokąta przylegająca w ostatniej linii zabudowy do rzeki BugSzerokość działki wynosi ok. 27.6 metrów, głębokość ok. 70 metrów. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowan...

Drogoszewo (Mazowieckie, gm. Wyszków)

150 000 PLN

-
-
2340 m2
-
15630828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny i zadbany dom w otoczeniu natury! 22859417 15630828 Dom(wolnostojący)Powierzchnia ogólna budynku 319,5m2Powierzchnia użytkowa budynku 159,10m2Ilość kondygnacji 2(w tym poddasze użytkowe)Liczba pokoi: 6Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży tego pięknego domu wolnostojącego...

Drogoszewo (Wielkopolskie, gm. Piaski)

820 000 PLN (2 571 zł/m2)

5
2
319 m2
2016