• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Falenty

Znalezionych ofert: 27

14406093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126178 14406093 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 13600 m2 w Falentach Dużych koło Janek.Działka przy gminnej drodze utwardzonej, kształtem zbliżona do prostokąta.Długość ok 570 m, szerokość na odcinku ok 60 m wynosi ok 26 m, następnie działka stopniowo ...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

6 800 000 PLN

-
-
13600 m2
-
15802567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26268345 15802567 Nieruchomość inwestycyjna pod 4 lokale.Działka położona w atrakcyjnej, spokojnej okolicy. W pobliżu: szkoła, przedszkole, apteka oraz galeria handlowa. Dojazd do Warszawy usprawnia szybki wjazd trasę S7,S8 stacja PKP Dawidy i autobusy.Nieruchomość ob...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

639 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15722713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24623097 15722713 Nowe mieszkanie 120 m² z ogródkiem w Raszynie 3 pokoje + salon. Stan deweloperski. Pompa ciepła. Lokalizacja: gm. Raszyn Cena: 995 000 zł Powierzchnia: 120 m² Ogródek: Tak, do wyłącznego użytku 139 m2 Budynek: 4-lokalowy, kameralna zabudowaOgrzewanie...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

995 000 PLN (8 292 zł/m2)

3
1
120 m2
2025
15826849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26611122 15826849 Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną i bliźniacząOferuję na sprzedaż działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną oraz bliźniaczą.Parametry zabudowy (zg...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

550 000 PLN

-
-
950 m2
-
15774074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie mieszkania, gotowe w tym roku 25646454 15774074 Oferta bez prowizji.Bezpośrednio od dewelopera!Bez podatku PCC!Ostatnie dostępne domy!LISTOPADOWA PROMOCJA! TYLKO 749000 ZŁSzybki termin oddania kluczy- już za miesiąc!Na sprzedaż mieszkanie w podwarszawskiej miejscowości w pobliżu Ikea Janki. Lokali...

Falenty Duże (Mazowieckie, gm. Raszyn)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

4
-
74 m2
-
15789558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie mieszkania, gotowe w tym roku 25945253 15789558 Oferta bez prowizji.Bezpośrednio od dewelopera!Bez podatku PCC!Ostatnie dostępne domy!LISTOPADOWA PROMOCJA! TYLKO 749000 ZŁSzybki termin oddania kluczy- już za miesiąc!Na sprzedaż mieszkanie w podwarszawskiej miejscowości w pobliżu Ikea Janki. Lokali...

Falenty Duże (Mazowieckie, gm. Raszyn)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

4
-
74 m2
-
15800396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26212916 15800396 Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniacząOferuję na sprzedaż działkę budowlaną o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym.Część budowlana ma powierzchnię ok. 1000 m, natomiast pozostałe ok. 2390 m w miejscowym ...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

889 000 PLN

-
-
3384 m2
-
15601558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22214768 15601558 Twój wymarzony segment z ogródkiem – szybki dojazd na lotnisko i do centrum!Spokój, przestrzeń i komfort blisko WarszawyMarzysz o własnym domu z ogródkiem, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się ciszą, zielenią i świeżym powietrzem? Zamieszkaj na now...

Falenty Duże (Mazowieckie, gm. Raszyn)

599 000 PLN (10 153 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15748341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25108639 15748341 Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę wolnostojącą i bliźniaczą.Część budowlana 1000m2, a około 2390 m2 przeznaczone w planie pod ogród lub łąkę. Nieruchomość objęta MPZP: zabudowa jednorodzinna i bliźniacza- minimalna powierzchnia biologicznie ...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

889 000 PLN

-
-
3384 m2
-
15729845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24768787 15729845 Oferta bez prowizji.Bezpośrednio od dewelopera!Bez podatku PCC!Na sprzedaż mieszkanie w podwarszawskiej miejscowości w pobliżu Ikea Janki. Lokalizacja projektu, zaledwie 3 km od granic Warszawy , zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, jednocześnie...

Falenty Duże (Mazowieckie, gm. Raszyn)

619 000 PLN (10 492 zł/m2)

3
1
59 m2
-
15712246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24418535 15712246 Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Warszawę, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniaczy.Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Warunki zabudowy:minimalna powier...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

644 000 PLN

-
-
1150 m2
-
15315107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15574797 15315107 Działki są położone u zbiegu ulic Rozbrat i Sekretnej i mają bezpośredni dostęp do wszystkich mediów Zlokalizowanie działki w malowniczej okolicy, w otoczeniu licznych terenów zielonych – w pobliżu znajduje się jezioro, są tu parki krajobrazowe, rez...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

765 000 PLN (634 zł/m2)

-
-
1207 m2
-