• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Łostowice

Znalezionych ofert: 73

15564705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle w otoczeniu zieleni 21438213 15564705 Zakup od dewelopera. Kupujący nie płaci prowizji!To wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność, bezpieczeństwo i spokój. To miejsce stworzone dla osób, które pragną aktywnie wypoczywać w zaciszu natury, jednocześnie pozostając w stałym ko...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

436 000 PLN (12 457 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15819836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż mieszkanie 63 m² w Gdańsku! 26592281 15819836 Mieszkanie na sprzedaż 63 m² w świetnej lokalizacji Gdańska! LOKALIZACJA: Ulica Ametystowa to miejsce, które łączy doskonałą komunikację z centrum Gdańska z bliskością terenów zielonych i pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy znajduj...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

828 000 PLN (13 143 zł/m2)

3
1
63 m2
2003
15741655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24978391 15741655 4 POKOJOWE MIESZKANIE, WYKOŃCZONE, GOTOWE DO WPROWADZENIA.ATUTY:- 2 balkony- wykończone gotowe do wprowadzenia,- nowoczesny budynek z wideo-domofonem,- osiedle zamknięte z monitoringiem,- miejsce w hali garażowej,- prywatne miejsce postojowe zewnętrz...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 000 PLN (12 250 zł/m2)

4
2
73.39 m2
2019
15870790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3pok. gotowe do zamieszkania-Łostowice 27439259 15870790 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, które łączy wysoki standard wykończenia z wygodą codziennego ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (12 356 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15869995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27415070 15869995 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż kawalerka z ogródkiem – 35,80 m² parter po remoncieOferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na parterze budynku mieszkalnego. Do lokalu przynależy prywa...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

444 000 PLN (13 059 zł/m2)

1
-
34 m2
2006
15871095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27457588 15871095 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiemGdańsk Łostowice ul. Niepołomicka 43,25 m² wysoki standard ogródek 96 m²Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, słoneczne mieszka...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

683 000 PLN (15 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15886711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765683 15886711 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

490 000 PLN (13 611 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15882117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, 2-poziomowe mieszkanie na Łostowicach 27657494 15882117 Na sprzedaż gustownie urządzone, dwupoziomowe- 4-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 121,10 m2.Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na salon z jadalnią (z salonu wyjście na duży balkon), pomieszczenie gospodarcze i WCnatomiast na pię...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 300 000 PLN (10 744 zł/m2)

4
1
121 m2
2002
15886491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard | Jak wolnostojący | Od południa 27759961 15886491 NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY, DESIGNERSKI, ENERGOOSZCZĘDNY, WYGODNY DOM Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM I OGRODEM OD STRONY POŁUDNOWEJNIERUCHOMOŚĆ:Dom w zabudowie bliźniaczej- jedynie z nazwy- faktycznie połączony jest z drugim budynkiem jedynie ścianą garażu. ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 150 000 PLN (12 286 zł/m2)

5
3
175 m2
2023
15884731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710215 15884731 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Quercus w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. To propozycja dla osób, które chcą się wprowadzić bez remontu i mieć wygodną bazę do codziennego życia.Atuty nieruchomośc...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

589 000 PLN (14 995 zł/m2)

2
-
39.28 m2
2023
15879006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hot oferta ! 3 pokoje ! Oddzielna kuchnia ! 27603697 15879006 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Niepołomickiej - idealne dla pary, rodziny, lub jako inwestycja pod wynajem. Atrakcyjna trzypokojowa nieruchomość, poło...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (12 356 zł/m2)

3
1
59 m2
2024
15844705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26844036 15844705 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m², położona na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska Południe.Telefon: 793018190...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

429 000 PLN (14 300 zł/m2)

1
-
30 m2
2019