• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Łostowice

Znalezionych ofert: 73

15766363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25503005 15766363 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury.Atrakcyjna nieruchomość, do własnej aranżacji położone w doskonałej lokalizacji w niedalekiej odległo...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

634 712 PLN (10 405 zł/m2)

3
-
61 m2
2027
15766360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25503003 15766360 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury.Atrakcyjna nieruchomość, do własnej aranżacji położone w doskonałej lokalizacji w niedalekiej odległo...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

598 094 PLN (9 805 zł/m2)

3
-
61 m2
2027
15766279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25501052 15766279 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury.Atrakcyjna nieruchomość, do własnej aranżacji położone w doskonałej lokalizacji w niedalekiej odległo...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 814 PLN (10 374 zł/m2)

3
-
53 m2
2027
15766286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25501051 15766286 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury.Atrakcyjna nieruchomość, do własnej aranżacji położone w doskonałej lokalizacji w niedalekiej odległo...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

505 412 PLN (11 754 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15595103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Gdańsk nowe budownictwo, siłownia widok 22070131 15595103 SUPER OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- funkcjonalny rozkład pomieszczeń!- piękny widok  na  tereny zielone - balkon- winda - komórka lokatorska- siłownia - pełna baza handlowo - usługowa w najbliższej okolicy!- bliskość Obwodnicy Trójmiejskie...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

595 000 PLN (13 837 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15628051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Osiedle Balans | Pięknie wykończone! 22798274 15628051 Przestronne mieszkanie w sercu nowoczesnego osiedla - idealne dla Ciebie!LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Południe - Łostowice. To doskonałe miejsce dla osób ceniących ciszę i bliskoś...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

830 000 PLN (14 068 zł/m2)

3
1
59 m2
2023
15416677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18053964 15416677 MIESZKANIE DWUPOKOJOWE, WYKOŃCZONE W PODWYŻSZONYM STANDARDZIE, UMEBLOWANE I GOTOWE DO WPROWADZENIA.ATUTY:- balkon,- wykończone gotowe do wprowadzenia,- nowoczesny budynek z wideo-domofonem,- osiedle zamknięte z monitoringiem,- miejsce postojowe w hal...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (12 939 zł/m2)

2
-
50.16 m2
2020
15741240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z Żabką - Gdańsk Łostowice. 24968596 15741240 GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY!Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep ŻabkaLOKALIZACJA:Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gdańsk Łostowice.Osiedle z 2021r. złożone jest z 1200 mieszkań w niskiej zabudowie, lokale us...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 390 000 PLN (19 306 zł/m2)

11
-
72 m2
2021
15719722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem i komórką lokatorską! 24579999 15719722 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, 2-stronne, ciepłe, przytulne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,17 m2 położone w Gdańsku (dzielnica Łostowice). W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym (18,48 m...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

635 000 PLN (12 700 zł/m2)

3
1
50 m2
2014
15626367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne mieszkanie z ogrodem | Wysoki standard 22741564 15626367 Marzysz o własnym kawałku zieleni w sercu nowoczesnego osiedla? To wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Gdańsku Łostowicach spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Zaaranżowane z dbałością o każdy detal, gotowe do wprowadzenia i czekające na nowego właścic...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

670 000 PLN (12 407 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15465995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
GDAŃSK Łostowice DZIAŁKA BUDOWLANA 19175907 15465995 DZIAŁKA BUDOWLANA pod budowę domu wolnostojącego jednorodzinnego   w dzielnicy Gdańsk Łostowice.LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana w ciągu ul. Saneczkarskiej w dzielnicy Łostowice  w Gdańsku. Bezpośrednie położenie przy drodze stanowi idealne miejsce...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 000 000 PLN

-
-
994 m2
-
15494472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z miejscem postojowym i komórką 19815244 15494472 MIESZKANIE W NOWYM BUDOWNICTWIE! 2 POK. z miejscem parkingowym i komórką.POW. CŁKOWITA 33,69 M2 ( mieszkanie 30,39 m2 + komórka 3,3 m2 )Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze bloku mieszkalnego 2 -piętorwego. Jasne, słoneczne, rozkładowe, ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

2
1
31 m2
2019