• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gdańsk Letnica

Znalezionych ofert: 33

15877946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | blisko plaży | idealne do zamieszkania 27585837 15877946 Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Letnica - blisko morza!Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,73 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska - Letnicy. Nieruchomoś...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

740 000 PLN (18 974 zł/m2)

2
1
39 m2
2019
15827470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634628 15827470 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROWidokowe mieszkanie 9. piętro LetnicaNa sprzedaż mieszkanie położone w Letnica, przy ul. Suchej 37, usytuowane na 9. piętrze nowoczesnego budynku z balkonem i panoramicznym widokiem ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

844 000 PLN (16 880 zł/m2)

2
-
50 m2
2019
15792182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26007135 15792182 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem – apartamentowiec, piętro 56Opis nieruchomości:Oferujemy atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe z osobną ku...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

839 000 PLN (17 851 zł/m2)

2
-
47 m2
2019
15761342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25380692 15761342 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROWyjątkowy Apartament w Gdańsku – Idealna Inwestycja lub Miejsce do ZamieszkaniaNa sprzedaż przestronny, nowoczesny apartament, położony w prestiżowej inwestycji Przystań Letnica, przy ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (19 771 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15823973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634621 15823973 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – Luksusowy apartament 3-pokojowy z 2 łazienkami, 250 m od plaży Gdańsk Letnica, PortoPowierzchnia: 72 m²Opis nieruchomości:Na sprzedaż komfortowy i nowocześnie urządzony ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 239 000 PLN (17 208 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15819583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26634614 15819583 Uwaga! Mieszkanie w stanie deweloperskim!3pok 65.5m2 taras 7.6m2 blisko morza - gotowe do odbioru!SZUKASZ INNEGO PIĘTRA LUB METRAŻU? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS - NIE WSZYSTKIE OFERTY SĄ PUBLIKOWANE!Pokój z aneksem 26.29m2 Taras 7.67m2 Sypialnia 12.91m2 Sypialn...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 048 960 PLN (15 893 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15775503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25675620 15775503 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem – Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG)Powierzchnia: 67,93 m²Liczba pokoi: 3Piętro: — 1Stan: deweloperskiBalkon: tak, 9,63 m²Miejsce postojo...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 100 000 PLN (16 176 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15883804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 90 m², 2 balkony, widok na Zatokę 27675870 15883804 Na sprzedaż wyjątkowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 90 m², położony na 8 piętrze w 17-piętrowym budynku z 2023 roku.Układ mieszkania:przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 54m22 komfortowe sypialniełazienkapr...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 740 000 PLN (19 333 zł/m2)

3
1
90 m2
2023
15491461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os.Latarników- Wysoki Standard, Widok na Zieleń 19759730 15491461 Gdańsk Letnica- Osiedle Latarników Apartament z zachodnią ekspozycją i widokiem na zieleń! Wykończony w wysokim standardzie! LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w gdańskiej dzielnicy Letnica (tuż przy granicy z Brzeźnem). Obecnie jest to jedna z n...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 039 000 PLN (18 891 zł/m2)

3
1
55 m2
2022
15852820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 gotowe pokoje z ogrodem od zaraz! 27041018 15852820 MIESZKANIE: na sprzedaż, jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni użytkowej 61,45 m2. W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym (24,35 m2) oraz wyjściem na ogród; aneks...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 050 000 PLN (17 213 zł/m2)

3
1
61 m2
2024
15757603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25302877 15757603 Oferta dostępna TYLKO w GAUDIUM.Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie o powierzchni 29,45 m2, które znajduje się przy ul. Bernarda Filarskiego w Gdańsku Nowym PorcieLetnicy.Wszystkie zdjęcia oferty (23) znajdziecie Państwo na naszej stronie in...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (21 019 zł/m2)

1
1
29.45 m2
2024
15665768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
nowoczesny apartament blisko morza 23581044 15665768 Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowoczesne osiedle,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- ogólnodostępny taras,- w obiekcie znajduje się siłownia do dyspozycji mieszkańców,- do plaży zaledwie 15 minut s...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

755 000 PLN (17 976 zł/m2)

2
-
42 m2
2021