• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gliwice Centrum

Znalezionych ofert: 18

15887587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787495 15887587 Bardzo klimatyczne mieszkanie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Gliwice przy Al. Wyszyńskiego, w pięknej odrestaurowanej kamienicy. Lokal znajduje się na poddaszu i zachwyca niepowtarzaln...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 999 PLN (11 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15888309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27809819 15888309 NOWA NIŻSZA CENA!!! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym - hostel z restauracją w samym sercu Gliwic, przy ul. Raciborskiej 7 i Kaczyniec 14 . Opis nieruchomości: Przedmiotem oferty ...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 499 000 PLN (3 702 zł/m2)

11
-
675 m2
-
15883888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27682499 15883888 Centrum Gliwic! Niedaleko Politechniki .Pachnące świżością mieszkanie dla pary lub singla!!! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m², po kapitalnym remoncie. Funkcjonalny układ z niezależnymi pomieszczeniami sprawia, że przestrz...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

229 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15795182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26090687 15795182 Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długosza w Gliwicach.Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną i odrestaurowaną klatką schodową.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni ze spiżark...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

890 000 PLN (8 592 zł/m2)

3
1
103.59 m2
1910
15827541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26626047 15827541 Do sprzedaży lokal użytkowy (handlowo, biurowo, usługowy ), w Gliwicach przy ul. Karolinki 78 ( osiedle Karolinki ). Osiedle Karolinki wybudowane zostało latach w latach 2018-19 jako przykład nowoczesnej architektury połączonej z naturą. Na samym o...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

620 000 PLN (12 157 zł/m2)

11
-
51 m2
2019
15819776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26626045 15819776 Do sprzedaży dochodowy lokal handlowo-użytkowy wynajęty dla sieci Żabka, w Gliwicach przy ul. Karolinki 78 ( osiedle Karolinki ). Osiedle Karolinki wybudowane zostało latach w latach 2018-19 jako przykład nowoczesnej architektury połączonej z naturą....

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 490 000 PLN (13 304 zł/m2)

11
-
112 m2
2019
15793956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26059636 15793956 Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Styczyńskiego w Gliwicach.Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną klatką schodową.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Pom...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

549 000 PLN (8 743 zł/m2)

3
1
62.79 m2
1920
15513417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20202268 15513417 Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63,22 m 2 (w tym piwnica o pow. 3,70 m 2 ) na IV piętrze w kamienicy w Centrum Gliwic. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, dużej kuchni z jadalnią, łazienki i pomieszczenia gospodarcze...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (7 271 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15814461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26636985 15814461 Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny lokal trzykondygnacyjny z dużymi witrynami i oknami oraz z wejściem bezpośrednio od ulicy przy gliwickim rynku. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, zbudowana od podstaw. Ogrzewanie piec gazowy d...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 795 000 PLN (11 656 zł/m2)

11
-
154 m2
-
15814487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26636992 15814487 Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowydwie kondygnacje każda ok 63 m 2 , po generalnym remoncie, usytuowany w centrum Gliwic przy głównej ulicy Zwycięstwa. Duża witryna z jednym wejściem bezpośrednio od ulicy, obniżony sufit z oświetleniem...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 089 000 PLN (17 286 zł/m2)

11
-
63 m2
-
15801011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26224268 15801011 OFERTA SPRZEDAŻY – WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE Gliwice, ul. Mikołowska Cena: 530 000 zł Kontakt: Kasia – 534 901 700 Na sprzedaż prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na parterze w jednej z najlepiej skomuniko...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

530 000 PLN (9 901 zł/m2)

3
-
53.53 m2
-
15781169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25821877 15781169 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,3 m², zlokalizowane na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy przy ul. Plebańskiej, w samym sercu Gliwic – tuż obok Rynku. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 6,2 m². W mieszkaniu została wykonana instalacja c...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

299 000 PLN (6 321 zł/m2)

2
1
47.3 m2
-