• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gniezno

Znalezionych ofert: 28

15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15753560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gniezno|Pokoje|Inwestycyjne|Booking|Lokalizacja 25198613 15753560 Gotowy produkt inwestycyjny - Pokoje Gościnne „Czarna Owca” Gniezno, Park „Dziekanka”Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość inwestycyjną 240 m2 - funkcjonujące pokoje gościnne „Czarna Owca”, zlokalizowane w samym sercu Gniezna, w zabytkowej will...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 600 000 PLN (6 667 zł/m2)

12
2
240 m2
1908
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15896538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27982041 15896538 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działki n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 450 000 PLN

-
-
6053 m2
-
15896536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27982037 15896536 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działka n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

525 200 PLN

-
-
2020 m2
-
15896537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27982043 15896537 Działka Orcholska 73955Powierzchnia 1813 mkw Działka rolna Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania o oznaczeniu 2MNU, co daje szerokie możliwości inwestycyjne - zarówno zabudowy mieszkaniowej, jak i usługowej.Przeznaczenie podstawowe – zabudo...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

435 120 PLN

-
-
1813 m2
-
15879178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610888 15879178 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działka n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

621 600 PLN

-
-
2220 m2
-
15879177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610887 15879177 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działki n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 102 400 PLN

-
-
4240 m2
-
15806942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M5 - Osiedle Orła Białego 26355546 15806942 Do sprzedaży przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58 mkw. na VI piętrze w bloku dziesięciokondygnacyjnego w Gnieźnie na Osiedlu Orła Białego.Na powierzchnię mieszkalną składa się kuchnia z oknem, salon z dużym oknem i wyjściem na balkon, ...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

325 000 PLN (5 603 zł/m2)

4
1
58 m2
1979
15578034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21719805 15578034 Na sprzedaż grunt o powierzchni 0.8 ha. Działka objęta miejscowym MPZP - przeznacza się na cele produkcji, składów i magazynów oraz usług z możliwością lokalizowania obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2. Możliwość dokupienia są...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 990 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
8000 m2
-
15598028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22132213 15598028 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo własności nieruc...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 682 501 PLN (4 793 zł/m2)

2
-
351 m2
-