• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grabowo

Znalezionych ofert: 27

15723029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24629852 15723029 Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony 5 minut spokojnej jazdy od Centrum i Mariny w Kamieniu Pomorskim. Budynek wolnostojący z użytkowym poddaszem, posadowiony na działce o powierzchni 1373m² Nieruchomość w stanie surowym, bez okie...

Grabowo (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

670 000 PLN (2 765 zł/m2)

5
3
242.29 m2
2025
15765837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25485398 15765837 Działki w Grabowie pod Stargardem to idealne miejsce, by zbudować swój wymarzony dom blisko natury, nie rezygnując z wygody życia w pobliżu miasta.W ofercie posiadamy działki: z doprowadzonym PRĄDEM - cena 75 zł brutto m2 1. - 1482 m2, 2. - 1654m2, 3...

Grabowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

111 150 PLN

-
-
1482 m2
-
15776826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1123 m2 Grabowo Kościerskie 25719049 15776826 Na sprzedaż działka nr 10124 położona w miejscowości Grabowo Kościerskie, gmina Nowa Karczma, powiat kościerski.Powierzchnia działki wynosi około 1 123 m².Działka położona jest w spokojnej, zielonej okolicy Kaszub, w sąsiedztwie zabudowy rekreacyjnej...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

250 000 PLN

-
-
1123 m2
-
15879347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613318 15879347 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania i działki w miejscowości Grabowo, gmina Gołdap.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort mieszkania z przestrzenią do własnej aranżacji na świeżym powietrzu. W cenie 170 000 zł otrz...

Grabowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gołdap)

170 000 PLN (3 400 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15887780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27794258 15887780 Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie agencji pokrywa Sprzedający.Na sprzedaż działka rolno-siedliskowa o powierzchni 34,900 m², położona otoczeniu pól i lasów w malowniczej miejscowości Grabowo, w województwie warmińsko-mazurskim W skład nieruchomości...

Grabowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

200 000 PLN

-
-
34900 m2
-
15527456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20538810 15527456 Dom wolnostojący parterowy o powierzchni całkowitej 137m2, powierzchni mieszkalnej użytkowej 114m2 na działce 1500m2 w miejscowości Grabowo gw. Stargard. Budynek z 2019r wybudowany w technologii szkieletowej doskonale izolowany (20cm wełna+10cm styro...

Grabowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

4
1
136 m2
2019
15885278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Willa z widokiem na jezioro w sercu Kaszub. 27721858 15885278 LUKSUSOWA WILLA Z WIDOKIEM NA JEZIORO 10 000 m² DZIAŁKI OGROMNY POTENCJAŁ INWESTYCYJNY Cena: 4 500 000 złNa sprzedaż wyjątkowa, przestronna willa położona w malowniczej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów i łąk, z przepięknym widokiem na jezioro...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

4 500 000 PLN (5 422 zł/m2)

8
2
830 m2
2001
15704341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24261526 15704341 Oferta na wyłącznośćSprzedam 8 działek budowlanych koło Stargardu w miejscowości Grabowo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną drogą dojazdową. Dla każdej z działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy....

Grabowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

210 825 PLN (45 zł/m2)

-
-
4685 m2
-
15161851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z linią brzegową w Grabowie Kościerskim! 11327258 15161851 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka nad jeziorem Grabowskim z własną linią brzegową.Lokalizacja:Nieruchomość znajduje się w miejscowości Grabowo Kościerskie - jest to wieś kaszubska w Polsce położon...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

465 000 PLN

-
-
3100 m2
-
15675537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23753855 15675537 Oferta na wyłącznośćSprzedam 7 działek budowlanych koło Stargardu w miejscowości Grabowo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną drogą dojazdową. Dla każdej z działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy....

Grabowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

100 000 PLN

-
-
3016 m2
-
15557686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka letniskowa w Grabowie Kościerskim! 21200624 15557686 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Marzysz o domku letniskowym w urokliwym miejscu? Ta działka spełni Twoje wymagania. Zapoznaj się z Naszą ofertą.Lokalizacja:Grabow...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

139 000 PLN

-
-
1276 m2
-
15771644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny dom w Grabowie Kościerskim! 25591352 15771644 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przytulny dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami!Atrakcyjna lokalizacja na obrzeżach miejscowości, w okolicy zapewniającej ciszę i ...

Grabowo Kościerskie (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

1 399 000 PLN (8 134 zł/m2)

5
2
172 m2
2015