• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 199

15888054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem +garaż + komórka lokatorska 27801527 15888054 Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na prestiżowym osiedlu Platinum II w Grodzisku Mazowieckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku (z windą).Najważniejsze atuty mieszkania:-Przes...

Grodzisk Mazowiecki, Chrzanowska 35

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15830951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE, Niski czynsz, WYKOŃCZONE POD KLUCZ, miejsce parkingowe 26682975 15830951 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na parterze, o powierzchni 34 m², zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Konspiracji. Możliwość montażu również sprzętu AGD. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku...

Grodzisk Mazowiecki, ul. Konspiracji 6

469 000 PLN (13 794 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15771338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w super lokalizacji 25578230 15771338 Do kupienia działka budowlana 859 m2, Grodzisk MazowieckiObowiązuje MPZP z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną (MN): jeden budynek mieszkalny (co najwyżej dwie kondygnacje naziemne) i jeden budynek towarzyszący (garaż, altana, budynek gospodarcz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

715 000 PLN

-
-
859 m2
-
12500084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15888 12500084 Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, drugi większy200 m2 działka 450m cena 1400.000zł bardzo blisko centrum ,szko...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (4 950 zł/m2)

4
2
200 m2
2022
15840383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774642 15840383 Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalno...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (8 152 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15764817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454918 15764817 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ GRODZISK MAZOWIECKINa sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment skrajny o powierzchni 104 m², na działce 320m2. Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie roz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

999 000 PLN (9 606 zł/m2)

5
1
104 m2
2026
15495670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19841209 15495670 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, łazienka z prysznicem, półotwarta kuchnia oraz piękny, przestronny salon z dużymi oknami i wyjściem do ogrodu.Na piętrze mieszczą się duża łazienka, główna sypialnia z kolejną prywatną łazienką oraz trz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

5
3
136 m2
2024
15840391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774641 15840391 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni blisko 130m2.Na parterze znajduje się przestronny salon oraz częściowo otwarta kuchnia, które razem tworzą powierzchnie aż 42m2. W kuchni zabudowa meblowa oraz sprzęt AGD. Na parterze jest równie...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 289 000 PLN (8 829 zł/m2)

5
1
146 m2
2024
15764814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454923 15764814 Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny z ogrodem 270m2, Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjo...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 050 000 PLN (7 778 zł/m2)

4
1
135 m2
2026
15764815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454917 15764815 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ GRODZISK MAZOWIECKINa sprzedaż oferujemy wyjątkowy segment środkowy o powierzchni 104 m², na działce 180m2. Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

899 000 PLN (8 644 zł/m2)

5
1
104 m2
2026
15893357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27908786 15893357 Zadbane mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2008 roku, w bardzo spokojnej okolicy.Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze bloku w Grodzisku Mazowieckim, z szybkim dojazdem do PKP Grodzisk, ale też do Milanówka.Na powierzchnie 61m2 składają...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

775 000 PLN (12 705 zł/m2)

2
-
61 m2
2008
15872590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27498502 15872590 W pełni wykończone mieszkanie na monitorowanym osiedlu, blisko stacji PKP oraz sklepów. Cicha, zlokalizowana na 4 piętrze (klimatyzacja) z windą nieruchomość, nie wymaga nakładów finansowych jest gotowa do wprowadzenia od zaraz.Na powierzchnię 56,65...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-