• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 199

15886558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761988 15886558 Położony w Grodzisku Mazowieckim dom z warsztatem. Powierzchnia warsztatu - 138m przy wysokości ok. 3,5m. Nadaje się na każdą działalność nieuciążliwą. Dom murowany składa się z dwóch niezależnie funkcjonujących części (osobne zasilanie w energię, g...

Grodzisk Mazowiecki (Os. piaskowa) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 900 000 PLN (8 788 zł/m2)

11
-
330 m2
1995
15526500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20510212 15526500 Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2, w Grodzisku Mazowieckim. Stacja WKD 3 km, przystanek autobusowy 250 m....

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2009
15865021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279651 15865021 Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m², położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom w tamaryszkach 2 (B).Dom został wykończony około 6 lat temu i jest gotowy do zami...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 699 000 PLN (10 113 zł/m2)

6
2
168 m2
2015
15533773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20682224 15533773 Do sprzedania działka 905 m2 z domkiem (zamieszkały) ok 51 m2 w Grodzisku Maz. (Łąki).Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 54,5 m x ok 16,5 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej.Na działce domek parterowy z lat 60 tych o ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

550 000 PLN (10 784 zł/m2)

1
1
51 m2
1960
15840387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774640 15840387 Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnoś...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

850 000 PLN (9 239 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15840382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774643 15840382 Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnoś...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

770 000 PLN (8 370 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15798423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26168358 15798423 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Grodzisku Maz. (okolice Stawów Walczewskiego).Działka w kształcie kwadratu o wymiarach ok 38,5 x 39 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej.Na działce prąd i woda.W drodze ok 30 m (p...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 327 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15205774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12575125 15205774 Na sprzedaż bardzo ładny zadbany dom w Kozerach, położony w cichej, spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka o pow. 1400 m2, na której stoi budynek jest równa i sucha. Na parterze znajduje się: - salon ( z kominkiem) i kuchnią otwa...

Grodzisk Mazowiecki (Kozery) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN (7 426 zł/m2)

6
2
202 m2
2015
15882176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658194 15882176 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2412 m2 w Grodzisku Maz. (na granicy z Kadami).Działka przy prywatnej drodze dojazdowej z udziałami w cenie.Działka w kształcie trapezu zbliżonym do prostokąta o szerokości od drogi ok 47 m x ok 54 m.Prąd...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 050 000 PLN

-
-
2412 m2
-
15857779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27133497 15857779 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2521 m2 w Grodzisku Maz. (osiedle BairdaKopernika).Działka ogrodzona, zabudowana domem jednorodzinnym.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 44 m x ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 655 000 PLN

-
-
2521 m2
-
15882175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658193 15882175 DO SKOŃCZENIADo sprzedania działka budowlana o powierzchni 1660 m2 w Grodzisku Maz. (na granicy z Kadami).Działka przy prywatnej drodze dojazdowej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 44 m x ok 39 m.Prąd, woda i...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 050 000 PLN

-
-
1660 m2
-
15848079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26932819 15848079 Do sprzedania środkowy segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku.Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.Planowany termin oddania to IV kwartał 2026 r.Segment na działce 180 m2.W skład l...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

859 000 PLN (8 250 zł/m2)

5
-
104.12 m2
2026