• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grzędzice

Znalezionych ofert: 20

15826477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26626836 15826477 Na sprzedaż działka o powierzchni 1146 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, znajdująca się w Grzędzicach.Do działki doprowadzone media: prąd i woda. Wydane warunki zabudowy:- budynek jednokondygnacyjny wolnostojący z możliwością adaptacji poddasza użytk...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN

-
-
1146 m2
-
15888367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810887 15888367 Okazja! Dom w cenie mieszkania !Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88 m2 z działką 260 m2. Lokalizacja:Nieruchomość położona w Grzędzicach, zaledwie kilka minut od Stargardu, 20 km od prawobrzeżnego Szczecina. Blisko szkoła, sklep...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

628 000 PLN (7 136 zł/m2)

4
2
88 m2
2026
15888293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27807502 15888293 Wyjątkowa oferta - Dom, który spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o całkowitej powierzchni 120 m2 ( 115 m2 powierzchni użytkowej ) , usytuowany na działce o powierzchni 530 m2. Lokalizacja:Nieruchomość położona w Grzędzi...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

5
2
120 m2
2025
15887792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27794269 15887792 Oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Grzędzicach. Powierzchnia całkowita 150m2 użytkowa 115m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 550 m², co zapewnia wygodną przestrzeń do wypoczynku. Dom został zaprojektow...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

749 000 PLN (4 993 zł/m2)

5
2
150 m2
2025
15885896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27743629 15885896 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy z użytkowym poddaszem w Grzędzicach.Powierzchnia domu 116m2 powierzchnia działki 505 m2.Nieruchomość znajduje się w spokojnej i rozwijającej się okolicy – idealna dla rodziny. Budynek jest obecnie ...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

950 000 PLN (8 190 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15758184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25314231 15758184 Dom Grzędzice 71m2 Ogród Gotowy pod klucz!Szukasz nowego domu, do którego możesz wprowadzić się niemal od razu? Na sprzedaż bezczynszowy segment o powierzchni 71 m² z działką 250 m² przy ul. Radości w Grzędzicach. To idealne połączenie nowoczesnej ...

Grzędzice, Radości

549 000 PLN (7 130 zł/m2)

4
1
77 m2
2025
15049228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8072103 15049228 Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży działki budowlanej w Grzędzicach. Dojazd do działki utwardzoną drogą wewnętrzną lub bezpośrednio z drogi publicznej. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy: * Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinn...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

119 000 PLN (159 zł/m2)

-
-
748 m2
-
15457616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18999688 15457616 Wieś Grzędzice Stargard Pomorze Zachodnie Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Grzędzice, gm. Stargard. Dom parterowy z użytkowym poddaszem i kominkiem, w którego skład wchodzą parter: salon z aneksem kuchennym, pokó...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 499 999 PLN (10 000 zł/m2)

6
-
150 m2
2020
14962060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5641772 14962060 Działka w Grzędzicach (gm. Stargard) z warunkami zabudowy.Atrakcyjna działka o pow. 5000 m2 z warunkami zabudowy w Grzędzicach (gm. Stargard). Działka znajduję się w miejscowości Grzędzice (ok. 40 km od Szczecina, 7 km od Stargardu).- powierzchnia d...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

769 000 PLN (154 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
14955792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5546641 14955792 Atrakcyjna działka o pow. 1000 m2 z warunkami zabudowy w Grzędzicach (gm. Stargard).Działka znajduję się w miejscowości Grzędzice (ok. 40 km od Szczecina, 7 km od Stargardu). Powierzchnia działki wynosi 1000 m2- wymiary ok. 33x30 . Teren działki obję...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

159 000 PLN (159 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
14955784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5546640 14955784 Atrakcyjna działka o pow. 1000 m2 z warunkami zabudowy w Grzędzicach (gm. Stargard).Działka znajduję się w miejscowości Grzędzice (ok. 40 km od Szczecina, 7 km od Stargardu). Powierzchnia działki wynosi 1000 m2- wymiary ok. 33x30 . Teren działki obję...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

159 000 PLN (159 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
14955788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5546637 14955788 Atrakcyjna działka o pow. 1000 m2 z warunkami zabudowy w Grzędzicach (gm. Stargard).Działka znajduję się w miejscowości Grzędzice (ok. 40 km od Szczecina, 7 km od Stargardu). Powierzchnia działki wynosi 1000 m2- wymiary ok. 33x30 . Teren działki obję...

Grzędzice (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

159 000 PLN (159 zł/m2)

-
-
1000 m2
-