• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 72

15857347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27120236 15857347 Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku!Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzienny spacer szeroką, piaszczystą plażą Zatoki Grzybowskiej? To właśnie...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

979 000 PLN (3 916 zł/m2)

7
-
250 m2
2024
15883430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675136 15883430 Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku!Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzienny spacer szeroką, piaszczystą plażą Zatoki Grzybowskiej? To właśnie...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

979 000 PLN (3 916 zł/m2)

7
-
250 m2
2024
15883748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675661 15883748 LOKALIZACJA PREMIUM W GRZYBOWIE - działki 20 m od morza.Wyjątkowa okazja! ul. Żeglarska.Miejscowość słynąca z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu.Link do filmu:youtube.comwatch?v=3YGp_MOzPQcNa sprzedaż są trzy sąsiadujące ze sobą działki budowl...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

17 878 000 PLN

-
-
8939 m2
-
15883747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675660 15883747 TOP LOKALIZACJA W GRZYBOWIE - działka 100 m od morza.Wyjątkowa okazja! ul. Żeglarska w Grzybowie.Miejscowość słynąca z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu.Na sprzedaż działka budowlana nr 2915 o pow. 1.500 m2Nasza sprzedaż dopasowana jest do po...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15870978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27450582 15870978 GRZYBOWO 3 POKOJE 59 m 300 m OD MORZA WYSOKI STANDARD MIEJSCE POSTOJOWE + KOMÓRKA I WINDANa sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w budynku z windą, o powierzchni 59 m, położone na II piętrze w prestiżowym, z...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

3
1
59 m2
2024
15819553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26635620 15819553 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Grzybowo, ul. BursztynowaOferujemy na sprzedaż wyjątkowo położoną działkę o powierzchni 1.388 m, zlokalizowaną w nadmorskiej miejscowości Grzybowo, zaledwie 4 km od Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się przy u...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

398 000 PLN

-
-
1388 m2
-
15776290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25701510 15776290 Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinnym w zabudowie wolno stojącej, położony w miejscowości Grzybowo, z...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

5
2
206 m2
2007
12455320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 32441 12455320 Grzybowo na sprzedaż, budynek usługowo - wczasowo- mieszkalny położony w odległości ok. 450 m od morza.Wg. wydanego pozwolenia na budowę : budowa budynku usługowego z mieszkaniem właściciela ( kategoria obiektu budowlanego XVII - Handel , Gastronomia...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 850 000 PLN (3 800 zł/m2)

12
5
750 m2
2011
12455354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 32436 12455354 Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odległości 6 km od Kołobrzegu.Morze Bałtyckie w okolicy Grzybowa tworzy akwen zwany Zatoką G...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (5 208 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15737814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24892945 15737814 TOP LOKALIZACJA W GRZYBOWIE - działka 75 m od morza.Wyjątkowa okazja! ul. Żeglarska w Grzybowie.Miejscowość słynąca z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu.Na sprzedaż są dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane o łącznej pow. 3.000 m2- nr 2915...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15118309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10254440 15118309 Grzybowo na sprzedaż nowy dom z 2023 roku w zabudowie bliźniaczej położony ok. 1.200 m od morza.Dom wykonany jest w standardzie deweloperskim do wykończenia, jest bardzo ciepły i energooszczędny na granicy domu pasywnego i posiada zezwolenie na użytk...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
150 m2
2023
14925203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4837095 14925203 Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnegoAtrakcyjna lokalizacja Osiedle Bałtyk Grzybowo - podmiejskie chronione osiedle domów jedno i...

485 000 PLN (13 108 zł/m2)

1
-
37 m2
2008