• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Gułów

Znalezionych ofert: 2

15897138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27995631 15897138 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów , malowniczej wsi na lubelszczyźnie, z bogatą historią.Wieś położona w powiecie łukowskim, gmina Adamów. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do sprzedaży dom dr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN (2 969 zł/m2)

3
-
64 m2
1950
15897139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27995632 15897139 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów położonej w gminie Adamów.Ta malownicza wieś z bogatą historią, znajduje się na lubelszczyźnie w powiecie łukowskim. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do spr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN

-
-
6700 m2
-