• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Hel

Znalezionych ofert: 26

15841889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna Hel – MPZP, blisko morza 26801855 15841889 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż unikatowa działka inwestycyjna , położona w miejscowości Hel - jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych lok...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

28 800 000 PLN

-
-
14426 m2
-
15863408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hel Wydmy działka pod butikowe apartamenty 27247240 15863408 Hel działka inwestycyjna tuż przy wydmach pod apartamenty na wynajem!Działka położona tuż przy wydmach, w jednej z najbardziej klimatycznych części Helu.To miejsca już praktycznie niedostępne na rynku, blisko natury, morza i jednocześnie w zasięgu in...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

1 476 000 PLN

-
-
1189 m2
-
15862818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hel Wydmy działka pod butikowe apartamenty 27231503 15862818 Hel działka inwestycyjna tuż przy wydmach pod apartamenty na wynajem!Działka położona tuż przy wydmach, w jednej z najbardziej klimatycznych części Helu.To miejsca już praktycznie niedostępne na rynku, blisko natury, morza i jednocześnie w zasięgu in...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

1 105 000 PLN

-
-
890 m2
-
15423850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Helu przy deptaku 18236085 15423850 Wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości w Helu- budynek mieszkalno-usługowy usytuowanego przy deptaku. Działka o powierzchni 463 m2, pozwala na wygodną aranżację jej części frontowej. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej w 1999 r. Dach pokry...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

2 460 000 PLN (17 324 zł/m2)

3
2
142 m2
1999
15884928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanko na Helu 27714690 15884928 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przepięknie urządzony mikroapartament o powierzchni 14,81 m², położony w jednej z najbardziej unikalnych nadmorskich l...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

320 000 PLN (22 857 zł/m2)

1
-
14 m2
2006
15373298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17070914 15373298 Oferowane mieszkanie 37 m2 znajduje się na parterze w piętrowym domu wielorodzinnym. Do mieszkania przynależy garaż. Nowy właściciel kupuje również udział w działce dzięki czemu można swobodnie grilować czy zaparkować w garażu.W skład nieruchomości w...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

690 000 PLN (18 649 zł/m2)

2
1
37 m2
1935
13821972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom przy głównym deptaku w Helu 2126150 13821972 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Absolutnie wyjątkowy dom w sercu Helu - zamieszkaj lub inwestuj nad samym morzemOferujemy na sprzedaż niepowtarzalną nieruchomość położoną w centrum Helu - przy głównym d...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

2 900 000 PLN (21 014 zł/m2)

4
3
138 m2
2007
15719554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy biznes w Helu 24572704 15719554 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Gotowy biznes w sercu Helu - kultowa lokalizacja, sprawdzona marka, natychmiastowy potencjał zyskuNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w absolu...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

2 900 000 PLN (21 014 zł/m2)

11
-
138 m2
2007
15685797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dla siebie lub inwestycję! 23926428 15685797 Oferta wyłącznie u nas!Zapraszam do odkrycia naszej oferty przestronnego, czteropokojowego mieszkania w Helu, położonego zaledwie 200 metrów od tętniącej życiem i najbardziej znanej wśród turystów ulicy Wiejskiej.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Powierzchnia: Mies...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

999 999 PLN (15 152 zł/m2)

4
1
66 m2
-
15857551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament na Helu, pow. 70m2, duży taras 27124152 15857551 MIESZKANIE PREMIUM  z DUŻYM TARASEM NA DACHU I BALKONEM - OSTATNIE DOSTĘPNE MIESZKANIE,  PO ODBIORACH, STAN DEWELOPERSKILOKALIZACJAApartament położony jest w mieście HEL, przy ul. Leśnej. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja w ścisłym centrum Helu na...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

1 299 000 PLN (18 557 zł/m2)

2
1
70 m2
2025
15301870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nad morzem Hel 15197991 15301870 Wysokiej klasy apartamenty inwestycyjne nad morzem, zaledwie 250 metrów od plaży. Komfortowa lokalizacja w ścisłym centrum Helu daje bezproblemowy dostęp do bogatego życia tego nadmorskiego kurortu.Apartament o powierzchni 46,99m2 w 4-kondygnacyjnym ...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

986 048 PLN (21 436 zł/m2)

3
1
46 m2
-
15805377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe mieszkanie w kamienicy na Helu 26305176 15805377 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Mieszkanie- czteropokojowe w centrum kurortu Helskiego przy ulicy WiejskiejZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkan...

Hel (Pomorskie, gm. Hel)

790 000 PLN (14 107 zł/m2)

4
3
56 m2
-