• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Józefów

Znalezionych ofert: 88

14957652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5576435 14957652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej .Domy są posadowione na pięknej działce o powierzchni 2061 mkw. przy ulicy Marka Hłaski w miejscowości Józefów. Każdy z oferowanych lokali ma powierzchnię 142,3...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN (10 540 zł/m2)

5
2
142.31 m2
2022
15885101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Taras, ogród | 2 miejsca garażowe | Józefów 27717119 15885101 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie w samym centrum Józefowa - na najładniejszym osiedlu, w niewielkiej odległości od stacji kolejowej.Przestronny i funkcjonalny układ: Przedpokój 8 m², łazi...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

895 500 PLN (15 178 zł/m2)

3
1
59 m2
2009
15865702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka Józefów, las, rzeka. 27304874 15865702 Do kupienia działka budowlana  z potencjałem 2180 m2, Józefów koło Otwocka. Działka 49x43,7m, ogrodzona, dojazd z dwóch stron drogą szutrową. Działka położona w lesie, jest cicho i spokój, blisko rzeka Świder (300m). Jest możliwość dokupienia sąsiedn...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 595 000 PLN

-
-
2180 m2
-
15412470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana blisko rzeki, ze starodrzewem 17957043 15412470 Do kupienia  działka budowlana 1 500 m2, położona w Józefowie koło Otwocka. Tylko 200 m do rzeki Świder, działka płaska, ogrodzona z jednej strony, dojazd drogą asfaltową. Na działce starodrzewy: sosny czarne, sosny zwyczajne, dęby, kasztanowiec, aka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15857657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak PREMIUM, do wprowadzenia 27129002 15857657 Nowoczesny bliźniak premium   Fotowoltaika + magazyn energii Klimatyzacja Smart Home 30 min do Warszawy blisko Jeziora Zegrzyńskiego Bez prowizji od kupującego!Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny bliźniak o powierzchni 115,19 m2 na działce 372,5 m2...

Józefów, Złota

1 339 000 PLN (11 643 zł/m2)

5
1
115 m2
2023
15827818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26605321 15827818 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie kOtwocka...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

900 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-
15876688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27547584 15876688 z lat osiemdziesiątych, do remontu duży potencjał możliwość uzyskania dwóch lokali całkowicie podpiwniczony - w pomieszczeniach przyziemnych są okna ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

5
1
200 m2
1970
15693234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24060347 15693234 1234m2 Kształt: prawie kwadratowa Media: + kanalizacja: przyłącze + prąd przy działce - gaz w pobliżu -wodociąg w ulicy Samorz...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 500 000 PLN (1 216 zł/m2)

-
-
1234 m2
-
15866889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331209 15866889 Urocza działka porośnięta ładnymi sosnami Do działki są już dołączone media: gaz, woda, kanalizacja, prąd Budynki do wyburzenia, pozwolenie na budowę wygasło Brak planu zagospodarowan...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 600 000 PLN (1 000 zł/m2)

-
-
1600 m2
-
15827817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625330 15827817 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwoc...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 900 000 PLN (1 060 zł/m2)

-
-
1793 m2
-
15827806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625328 15827806 Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Drugi Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwoc...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

2 200 000 PLN (915 zł/m2)

-
-
2404 m2
-
14262117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 107254 14262117 Wyobraź sobie rezydencję, którą tworzył przez lata artysta. Dom z duszą. Posiadłość, której naturalne wykończenie współgra harmonijnie z pięknem otaczającej go przyrody. Nieruchomość ...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

3 500 000 PLN (8 750 zł/m2)

7
2
400 m2
1975