• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Janki

Znalezionych ofert: 16

15397791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17634628 15397791 Do sprzedania teren inwestycyjny w Jankach o powierzchni ponad 1,2 ha Wymiary działki 60x220 m, dojazd asfaltem, media prąd, woda, gaz w granicy działki.W okolicy zabudowa, usługowa, hale magazyny, drukarnia, oraz budynki usługowe.Teren bez planu zag...

Janki (Mazowieckie, gm. Raszyn)

10 639 000 PLN

-
-
12896 m2
-
15700935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24205317 15700935 Zapraszam na Dzień Otwarty w niedzielę 04.01.2026 r. po wcześniejszym uzgodnieniu godziny prezentacji.Na sprzedaż posesja z domem 110 m2 i budynkami gospodarczymi oraz nowym garażem na dużej, kształtnej, świetnie zlokalizowanej działce 1210 m2 w Jank...

Janki (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 470 000 PLN (13 364 zł/m2)

3
-
110 m2
1975
15765422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25470399 15765422 Nowoczesny Dom Wolnostojący w Stanie DeweloperskimPołączenie elegancji, komfortu i funkcjonalnej przestrzeniTa nieruchomość to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego domu z przestronnym układem, dużą ilością naturalnego światła i pełną prywat...

Janki (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 800 000 PLN (8 531 zł/m2)

4
3
211 m2
2022
13934522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania działka o powierzchni 5782 m2 w m. Janki 101218 13934522 Do sprzedania działka usługowo-przemysłowa - budowa magazynów i biur o powierzchni 5782 m2 , szerokość 30 m. , w m. Janki, z możliwością zabudowy mieszkaniowej . W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa magazynowa z częścią biurową oraz zabudowa jednorodz...

Janki, Janki

2 610 000 PLN (451 zł/m2)

-
-
5782 m2
-