• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Jelenia Góra

Znalezionych ofert: 60

15889629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27856558 15889629 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 120 m², usytuowane w sercu miasta.   To wyjątkowa oferta dla rodzin, inwestorów poszukujących nieruchomości pod najem krótkoterminowy lub dla osób ceniących sobie bliskość centrum. Mieszkan...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

790 000 PLN (7 315 zł/m2)

4
1
108 m2
1900
15823689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633213 15823689 Położone  w zielonej i malowniczej okolicy, oddalone kilka kroków od popularnych miejscowości turystycznych.Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do urokliwych zakątków regionu, co czyni to miejscem idealnym dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczyn...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

739 000 PLN (7 245 zł/m2)

1
-
102 m2
1900
15888971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27836565 15888971 Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Śnieżkę - Jelenia Góra, ul. Chełmońskiego Na sprzedaż oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m², położone w jednej z najbardziej urokliwych części Jeleniej G...

Jelenia Góra (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

290 000 PLN (6 905 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15870418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27428118 15870418 Stylowe 4-pokojowe mieszkanie z kominkiem - gotowe do zamieszkania Jelenia Góra, ul. Chełmońskiego Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 76 m², położone na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy z końca...

Jelenia Góra (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

590 000 PLN (7 763 zł/m2)

4
-
76 m2
-
15759309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25337509 15759309 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Nowy kompleks działek obok Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości:Działka położona jest w gminie Kamienna Góra, w miejscowości Pisarzowice - u podnóża Rudaw Janowickich. Otaczają ją lasy, łąki i góry, co spr...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

184 815 PLN

-
-
1369 m2
-
15869677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27407154 15869677 **Stylowe mieszkanie 117 m² w sercu Cieplic po generalnym remoncie, z ogrodem i miejscami postojowymi**Na sprzedaż wyjątkowe, **trzypokojowe mieszkanie w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry Cieplicach**, położone w **pięknej, przedwojennej kamienicy...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

890 000 PLN (7 607 zł/m2)

3
1
117 m2
1901
15850192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro domu z ogrodem i widokiem na Karkonosze 26989966 15850192 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS W BIURZE!!!Opiekun :Dorota Kołttel:533 620 660Proponuję sprzedaż części domu z ogrodem - 4 pokoje, 103,25 m², Sobieszów z widokiem na Zamek Chojnik i Śnieżne Kotły.Na sprzedaż część domu położona na pierwszym piętrze domu ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

460 000 PLN (4 466 zł/m2)

4
1
103 m2
1939
15850676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27004577 15850676 Nowoczesny Apartament z antresolą i ogrodem Staniszów, Słoneczna DolinaOdkryj Słoneczną Dolinę kameralną inwestycję w sercu prestiżowego Staniszowa. Ten dwupoziomowy apartament to idealne połączenie nowoczesnej architektury z bliskością natury. Zap...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

780 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
90 m2
2025
15850537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26998322 15850537 Twoja Słoneczna Dolina Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem 200 m² Widok na KarkonoszeMarzysz o porannej kawie z widokiem na Śnieżkę, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Odkryj Słoneczną Dolinę w Staniszowie miejsce, gdzie luksusowa architektura s...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

660 000 PLN (11 579 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15639598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23045585 15639598 Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w spokojnej, zielonej okolicy otoczonej drzewami, która zapewnia prywatność, ciszę i komfort wypoczynku. Lokalizacja stanowi idealną bazę wypadową zaledwie 20 minut od Karpacza i najpopularniejszych atrakcji r...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

348 861 PLN (10 572 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15515626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20257582 15515626 Przestronne 102 m² w sercu Jeleniej Góry Klimatyczna kamienica z potencjałemPrezentujemy wyjątkową ofertę mieszkania położonego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Jeleniej Góry. To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, wysok...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

555 000 PLN (4 205 zł/m2)

3
1
132 m2
1920
15779142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25766755 15779142 Dom z ogromnym potencjałem przy samym lesie Twoja oaza spokojuNa sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 242 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na cichym, kameralnym osiedlu pod lasem, a jednocześnie zaledwie 10...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 250 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
1
250 m2
1991