• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kąty Rybackie

Znalezionych ofert: 18

15867287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pierwsza linia brzegowa Zalewu Wiślanego 27343446 15867287 Są miejsca, które same sprzedają inwestycję — i to jest jedno z nich. Działka położona bezpośrednio przy linii brzegowej Zalewu Wiślanego, w samym centrum Kątów Rybackich, oferuje nie tylko spektakularny widok na wodę, ale przede wszystkim realny pot...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 590 000 PLN

-
-
1701 m2
-
15843712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana | Twoja przystań na Żuławach 26813235 15843712 Szukasz przestrzeni, która łączy spokój wiejskiego życia z pasją do wody i natury? Prezentuję Ci ofertę sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 1 794 m², położonej w malowniczej miejscowości Kobyla Kępa, w gminie Sztutowo, 3 kilometry od Kątów R...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

299 000 PLN

-
-
1794 m2
-
15888462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna z PnB - 2200 m² PUM 27814305 15888462 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w Kątach Rybackich (Mierzeja Wiślana), obejmująca dwie działki o łącznej powierzchni ok. 0,67 ha, wraz z pr...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

5 000 000 PLN

-
-
6684 m2
-
15885202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kąty Rybackie 100m od portu, 1,5km do plaży 27719687 15885202 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Kątów Rybackich - 100 m od portu nad Zalewem Wiślanym i zaledwie 1,5 km od plaży nad Zatoką GdańskąNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni zmodernizowany budynek o powierzchni 90 m², położony przy ul. Portowej w ma...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

839 000 PLN (9 322 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15867832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w pierwszej Zalewu Wiślanego 27352764 15867832 Na sprzedaż działka budowlana w województwie pomorskim w powiecie nowodworskim w gminie Sztutowo na Mierzei Wiślanej.Działka usługowo - mieszkaniowa w pierwszej linii brzegowej Zalewu Wiślanego, w centrum Kątów Rybackich przy ul. Rybackiej. Super lok...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 590 000 PLN

-
-
1701 m2
-
15775197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prężnie działający pensjonat w Kątach Rybackich 25663631 15775197 Ofertą sprzedaży jest prężnie działający pensjonat z własną marką i gronem stałych klientów, położony w malowniczej miejscowości Kąty Rybackie, przy ul. Wczasowej - w odległości ok. 15 minut spacerem od szerokiej, piaszczystej plaży.Budynek o powierz...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 430 000 PLN (7 079 zł/m2)

10
5
202 m2
1980
15514741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny dom nad morzem , Kąty Rybackie 20232208 15514741 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przytulny dom  położony w malowniczym miejscu nad morzem to doskonały przepis na wygodne i spokojne życie w otoczeniu natury lub o...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 190 000 PLN (9 520 zł/m2)

6
4
125 m2
2013
15709893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący blisko morza i portu Kąty Rybacki 24366306 15709893 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Szukasz nieruchomości nad morzem, która łączy komfort, przestrzeń i możliwość czerpania zysków z turystyki? Ta oferta to połączeni...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 600 000 PLN (7 111 zł/m2)

6
2
225 m2
2004
15787476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25928955 15787476 Wypoczywaj ilub zarabiaj już w tym sezonie letnim.Oferuję do sprzedaży atrakcyjny dom nad morzem.Funkcjonalny dom, w którym zostały urządzone trzy mieszkania z niezależnymi wejściami przy ul. Portowej 1 w Kątach Rybackich. Każde z nich składa się z s...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

890 000 PLN (9 889 zł/m2)

6
3
90 m2
1930
15787477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25928954 15787477 Wypoczywaj ilub zarabiaj na Mierzei Wiślanej.Oferuję do sprzedaży atrakcyjny dom nad morzem.Funkcjonalny dom, w którym zostały urządzone trzy mieszkania z niezależnymi wejściami przy ul. Portowej 1 w Kątach Rybackich. Każde z nich składa się z salonu...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

890 000 PLN (9 889 zł/m2)

6
3
90 m2
1930
15647376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23229877 15647376 Poszukujesz idealnego miejsca na wypoczynek, a może planujesz budowę swojego wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!Przedstawiamy oferta sprzedaży działki budowlanej znajdującej się tuż przy drodze głównej ul. Polnej– Kąty Rybackie.Dynami...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

640 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15327200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15895965 15327200 GOTOWY DO ODBIORU!Inwestycja z BASENEM!Do sprzedaży lokal o pow. 54,9 m2, który znajduje się na parterze w wyjątkowej inwestycji się zaledwie 200 metrów od Zalewu Wiślanego i około 2 km od szerokich piaszczystych Morza Bałtyckiego. Stąd już tylko kil...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

576 451 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
54.9 m2
2024