• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Katowice Piotrowice

Znalezionych ofert: 18

15798744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26180249 15798744 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

628 584 PLN (8 853 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15798742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26180247 15798742 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

998 620 PLN (8 119 zł/m2)

5
-
123 m2
2026
15802400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26266061 15802400 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

936 229 PLN (7 867 zł/m2)

5
-
119 m2
2027
15798745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26180250 15798745 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

489 365 PLN (9 787 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15774535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25650520 15774535 TWOJE MIEJSCE NA BIZNES W SERCU PIOTROWIC Nowoczesny lokal handlowo-usługowy 301 m² Stan deweloperski Katowice - ul. Chocimska IDEALNA PRZESTRZEŃ DLA TWOJEJ FIRMY Na sprzedaż nowoczesny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 30...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 650 000 PLN (8 804 zł/m2)

11
-
301 m2
2024
15522480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20440663 15522480 MIESZKANIE DO WPROWADZENIE!!! WYPOSAŻENIE W CENIE!!! Mieszkanie w Katowicach Piotrowicach przy ul. Radockiego o pow. 51 m2 po generalnym remoncie, do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni zabudow...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
-
51 m2
-