• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce Ksm

Znalezionych ofert: 79

15651214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23333824 15651214 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,35 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (7,53 m2, 11,47 m2, 10,48 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023
15444453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18695208 15444453 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (22,06 m2), 2 pokoje (11,47 m2, 11,23 m2), łazienka ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 068 PLN (9 904 zł/m2)

3
-
62 m2
2023
15444430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18695191 15444430 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 74,59 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (9,47 m2, 14,57 m2, 11,68 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

730 982 PLN (9 878 zł/m2)

4
-
74 m2
2024
15386056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17376449 15386056 Na sprzedaż działka o powierzchni 2074 m2 zlokalizowana w dzielnicy KSM przy ul. Napękowskiej, w pobliżu ulicy Sandomierskiej. Działka płaska, szerokość frontu działki ok. 70 m, tył działki ok. 65,8 m, długość boku 32,1 m oraz 26 m. Dojazd drogą a...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 000 PLN

-
-
2074 m2
-
15735540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24856074 15735540 TYLKO U NAS! MIESZKANIE 3-POKOJOWE DO REMONTU - ULICA ZAGÓRSKA, KIELCE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w wieżowcu przy ul. Zagórskiej w Kielcach. Mieszkanie składa się z: przestr...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

397 000 PLN (6 729 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15039661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7771564 15039661 ŁADNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU-Z WYPOSAŻENIEM-NOWSZE BUDOWNICTWO! DOSKONAŁE ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK RÓWNIEŻ JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM ! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,32 m2 usytuo...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2012
15857095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27113623 15857095 3 POKOJE 1 PIĘTRO ROZKŁADOWE KSM - ŚWIETNA LOKALIZACJA Biuro KONSUS nieruchomości & finanse oferuje na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m² , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

365 000 PLN (8 111 zł/m2)

3
-
45 m2
-
15663485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23517246 15663485 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m2 zlokalizowane na X piętrze w budynku z widną przy ul. Zagórskiej (os. KSM). Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi w tym jeden z balkonem, otwartej kuchni na salon, łazienki razem z WC o...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

420 000 PLN (9 130 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15821032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625516 15821032 Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie dostępne na już z o powierzchni 58,9 m², położone w Kielcach przy ul. Zagórskiej.Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu znajdują się dwa przystanki autobu...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
58.9 m2
1983
15801308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26234474 15801308 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Mieczysława Karłowicza 9 w Kielcach, o powierzchni 37,7 m2. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie głównych tras komunikacyjnych oraz przystanków autobusowych. Układ mieszkania :-salon z ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

309 000 PLN (8 196 zł/m2)

1
2
37.7 m2
1963
15484104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19589181 15484104 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 72,78 m2 dostępne na X piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

720 500 PLN (10 007 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15782231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25838621 15782231 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,14 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszka...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

510 900 PLN (9 123 zł/m2)

3
-
56 m2
2025