• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 726

14069702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2381383 14069702 BIURO KONSUS MA PRZYJEMNOŚĆ ZAPREZENTOWAĆ DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W WYJĄTKOWEJ STYLISTYCE UL. FAŁDOWA , OS. ŚLICHOWICE , KIELCE . 2010 ROK BUDOWY - NOWSZE BUDOWNICTWO. 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DO BIURA!!! LOKALIZACJA ...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

349 000 PLN (6 712 zł/m2)

2
-
52 m2
2010
14014370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2327340 14014370 Przestronne mieszkanie 3 pokojowe - do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 65,92 m2 usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Piłsudskiego, osiedle Świętokrzyskie. Lokal cechuje funkcjonalny i praktyczny dwustronny rozkład...

Kielce (Świętokrzyskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

359 000 PLN (5 523 zł/m2)

3
-
65 m2
-
13990652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2301827 13990652 BIURO KONSUS MA PRZYJEMNOŚĆ ZAPREZENTOWAĆ TRZYPOKOJOWY APARTAMENT Z BALKONEM I MIEJSCEM POSTOJOWYM W HALI GARAŻOWEJ. UL. TEKTONICZNA, OS. ŚLICHOWICE, KIELCE. 2013 ROK BUDOWY. 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DO BIURA!!! LOKALIZACJA MIESZKAN...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (6 143 zł/m2)

3
-
70 m2
2013
15536270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20748386 15536270 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 312,41 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 819 m2 w dzielnicy Białogon. Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki -1519 m2. Dom składa się z 4 kondygnacji: *Przyziemie - 2 ga...

Kielce (Białogon) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

939 000 PLN (3 010 zł/m2)

7
2
312 m2
1997
15536263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20748394 15536263 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 312,41 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1519 m2 w dzielnicy Białogon. Istnieje możliwość zakupu mniejszej powierzchni działki - 819 m2. Dom składa się z 4 kondygnacji: *Przyziemie - 2 ...

Kielce (Białogon) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 199 000 PLN (3 843 zł/m2)

7
2
312 m2
1997
15772206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25605075 15772206 TYLKO U NAS! Działka budowlana - Kielce, ul. Ślazy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 630 m² , położona w spokojnej i zielonej części Kielc, przy ulicy Ślazy. Najważniejsze informacje: Powierzchnia: 630 m&sup...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

170 000 PLN

-
-
630 m2
-
15535586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20730751 15535586 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z WYPOSAŻENIEM - NA SPRZEDAŻ W BUDYNKU Z WINDĄ - BALKON Dobra opcja zarówno do zamieszkania jak również jako inwestycja na wynajem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,20 m2 usytuowane ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 900 PLN (8 693 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15738738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24912314 15738738 Na sprzedaż mieszkanie do gruntownego remontu o pow. 53,80 m2 na Oś. Podkarczówka przy ul. Kołłątaja. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym z ekspozycją okien na zachód. Teren ogrodzony, wokół dużo miejsc postojowych dla samocho...

Kielce (Os. podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

289 000 PLN (5 372 zł/m2)

2
1
53.8 m2
1976
15626274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. KSM ul. Zagórska - 2 pokoje 22739860 15626274 *** REZERWACJA***Mieszkanie o powierzchni 37,40 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni w aneksie, łazienki wc razem i przedpokoju.Usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z balkonem i widokiem na tereny zielone. Okna wychodzą na st...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

279 000 PLN (7 541 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15738587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na Barwinku 3 pokoje Parter po remoncie 24907408 15738587 Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na parterze czteropiętrowego bloku w jednej z najlepszych lokalizacji w Kielcach - osiedle Barwinek. To jedno z tych mieszkań, do których wchodzisz i od razu czujesz, że ktoś zad...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

615 000 PLN (10 424 zł/m2)

3
1
59 m2
1983
15728184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
45,5m2 do remontu, 2 lub 3 pokoje, św. Weroniki 24738717 15728184 ***TYLKO U NAS***Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m², zlokalizowane w zaledwie 2 minuty od ścisłego centrum miasta przy ulicy Św. WeronikiMieszkanie jest do generalnego remontu, co stwarza doskonałą okazję do urządzenia go według...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

325 000 PLN (7 222 zł/m2)

2
-
45 m2
1970
15702629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe budownictwo - 40m2, Na Stoku 24238676 15702629 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m², zlokalizowane na osiedlu Na Stoku w Kielcach. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, funkcjonalność i bliskość natury, a jednocześnie doskon...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

479 000 PLN (11 975 zł/m2)

2
-
40 m2
2024