• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kołobrzeg Nadmorska

Znalezionych ofert: 29

15760004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25348788 15760004 Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu w prestiżowym kompleksie Seaside Park Hotel 4 przy ul. Wschodniej, w pierwszej linii brzegowej, zaledwie ok. 50 metrów od plaży i promenady.To propozyc...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

850 000 PLN (28 333 zł/m2)

1
1
30 m2
2019
15738172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24903884 15738172 Apartament w strefie uzdrowiskowej 150 m od morza Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji WHITEblue, w uzdrowiskowej części miasta, w samym środku kołobrzeskiego parku nadmorskiego, gdzie bliskość natury łączy się z komfortowy...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 027 000 PLN (26 333 zł/m2)

2
1
39 m2
2022
15703461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24252057 15703461 Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowany i wyposażony (wszystko pozostaje i jest wliczone w cenę nieruchomośc...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

490 000 PLN (14 848 zł/m2)

1
-
33 m2
2008
15430363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18379950 15430363 Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 400 m! Gustownie urządzony 2 pokojowy apartament o pow. 37,8 m2 z tarasem usytuowany na I piętrze w budynku z cichobieżną windą 2017 r. Lokal położony jest na zamkniętym i ch...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

660 000 PLN (17 838 zł/m2)

2
-
37 m2
2017
14502041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 32578 14502041 Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza !!Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można przerobić na 2 pokojowy.Lokal jest kompletnie umeblowany i wyposażony a to ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

1
-
36 m2
2009
15480775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19516983 15480775 Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza.Apartament zarządzany jest przez czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA.Lokal umeblowany i wyposażony w standardz...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
-
30 m2
2009
12455359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 92338 12455359 Apartament 2 pok. o pow. 55,14 m2 z WIDOKIEM NA MORZE w hotelu ARKA Medica SPA 50 m od MORZA !!! Apartament z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem zlokalizowany w kompleksie hotelowym Arka Medical SPA**** na VI piętrze w Kołobrzegu.Kompleks Hotelow...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 350 000 PLN (24 545 zł/m2)

2
-
55 m2
2008
15882050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657118 15882050 Na sprzedaż nieduży 2 - pokojowy apartament w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 37,83 m2.Mieszkanie środkowe, położone na II piętrze budynku, słoneczne z wystawą okien na zachód.Budynek: wybudowany...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (15 429 zł/m2)

2
1
35 m2
2009
15628394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22805455 15628394 1-pokojowy apartament w dzielnicy nadmorskiej, 200 m od morza, urządzony, wyposażony, gotowy do wynajmu.doskonała lokalizacja - lubiana przez turystów dzielnica nadmorskaw najbliższym sąsiedztwie Port Jachtowy, Molo, Latarnia Morska, rzeka Parsętabar...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

449 000 PLN (13 606 zł/m2)

1
1
33 m2
2000
15845781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26869549 15845781 Apartament 2 - pokojowy w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 38,01 m2.Mieszkanie środkowe, położone na I piętrze budynku, słoneczne z wystawą okien na zachód.Budynek: 34 - kondygnacyjny z cegły (por...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
36 m2
2009
15756400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25252886 15756400 Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA w Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od morza!DIVA SPA **** to nowoczesny hotel sanatoryjno-apartamentowy, zlokalizowany blisko morza, w malowniczych p...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

430 000 PLN (13 438 zł/m2)

1
1
32 m2
2009
15421927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18192545 15421927 Apartament 1 pok. o pow. 33,84 m2, usytuowany w Kołobrzegu przy ul. Reymonta.Lokal znajduje się na III piętrze w budynku apartamentowo -handlowym, wybudowanym w 2000 roku bez windy.Ze względu na bliskość morza, kołobrzeskiego molo, pięknego parku nad...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (15 121 zł/m2)

1
-
33 m2
2000