• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kołobrzeg Podczele

Znalezionych ofert: 24

15823827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633220 15823827 Na sprzedaż duże, przestrzenne 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na II piętrze 3-piętrowego budynku w Podczelu - w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu, położone jedynie 850 metrów od morza i pięknej, szerokiej piaszczystej plaży.To duże mieszkan...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

640 000 PLN (7 273 zł/m2)

3
1
88 m2
1938
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15847540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26919569 15847540 Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza!! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na zieleń, idealna opcja na Twoje wakacyjne mieszkanie lub inwestyc...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

569 000 PLN (16 257 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15861640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27208664 15861640 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,29 m2, położone na II piętrze w nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu w Podczelu.Odległość do morza ok. 1,5 kmMieszkanie dwustronne z północno- południowym układem okien zlokalizowane w cichej spokojnej okolicy....

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

385 000 PLN (8 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15866166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27313578 15866166 Mieszkanie nad morzem Podczele, KołobrzegNa sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą z 2024 roku. Lokalizacja zachwyca bliskością plaży oraz terenów rekreac...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

625 000 PLN (14 881 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15363800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16869236 15363800 Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na I piętrze mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,65 m2.Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku.W budynku zamontowano cichobieżne windy, które docierają na wszystkie kondygnacje ł...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

611 100 PLN (14 212 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15364792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16892612 15364792 Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na parterze mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,2 m2 z ogródkiem o pow. 45,1 m2.Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku.W budynku zamontowano cichobieżne windy, które docierają n...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

807 840 PLN (13 243 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
15871240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27459367 15871240 Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks do dyspozycji strefa wellness: basen wewnętrzny, jacuzzi, sauna...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (8 978 zł/m2)

3
2
89 m2
2017
15820802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633137 15820802 Mieszkanie 2-pokojowe w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy KołobrzeguNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego osiedla mieszkaniowego w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy Koł...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

555 000 PLN (15 857 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15851243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27012726 15851243 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu PodczeleGłówne atuty nieruchomości:- duża powierzchnia 81,61 m²- 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń- jasny salon z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą- duże okna za...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (9 259 zł/m2)

4
1
81 m2
1935
15881064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622201 15881064 Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i nowoczesne mieszkanie w...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (10 192 zł/m2)

2
1
52 m2
1992
15882487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27665147 15882487 Są mieszkania „w mieście” i są takie, które dają oddech. Podczele to Kołobrzeg w spokojniejszej wersji: więcej zieleni, mniej hałasu, a do tego bliskość morza i przestrzeń, w której realnie odpoczywasz. Grodzieńska 5 to adres dla osób, które chcą wra...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

525 000 PLN (7 292 zł/m2)

3
1
72 m2
1940