• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kołobrzeg Solne Zdroje

Znalezionych ofert: 23

15745804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25065644 15745804 Kołobrzeg – najpopularniejszy polski kurort nad Bałtykiem.To tutaj możesz połączyć przyjemność wypoczynku z pewną i dochodową inwestycją.O apartamencieNa sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 32 m² z aneksem kuchennym, położony w jednej z najb...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

490 000 PLN (15 313 zł/m2)

1
1
32 m2
2000
15866353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27318751 15866353 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15820312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643091 15820312 Wild Pearl – Twój luksus przy samej MarinieWyobraź sobie poranek nad morzem. Kilka kroków od portu, kilka minut od plaży, w sercu prestiżowego Kołobrzegu. To miejsce, którego nie da się powielić.Dlaczego Wild Pearl?Bo tu luksus nie jest dodatkiem – j...

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15822901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643094 15822901 Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie.To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się kapitał, a nie dla tych, które tylko „szukają mieszkania nad ...

692 760 PLN (17 319 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15838946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26737570 15838946 Portowa 14 to ścisłe serce strefy portowo-turystycznej Kołobrzegu. Kilka minut spacerem do morza, molo, latarni i Parku Nadmorskiego. Wokół apartamenty na wynajem, hotele, pensjonaty i gastronomia. To oznacza stały przepływ ludzi, którzy już są w try...

1 100 000 PLN (3 125 zł/m2)

11
3
352 m2
2006
15853962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065293 15853962 Wild Pearl – luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy „pod klucz”2-pokojowy lokal użytkowy II piętropowierzchnia: 46,84 m²balkon: 8,92 m², ekspozycja północ–zachódwykończenie w pakiecie COMFORT – pachnie nowością, gotowy do zamieszkani...

865 000 PLN (18 804 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15863311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27242347 15863311 Kołobrzeg ul. Portowa — 2 pokoje, balkon, 1 piętro kilka minut do plażySą miejsca, które kupuje się rozsądkiem…i są takie, które kupuje się sercem.To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii.Wyobraź sobie poranek — otwierasz balkon, czujesz śwież...

569 000 PLN (14 225 zł/m2)

2
-
40 m2
2001
15864063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27264267 15864063 Luksusowy apartament dwupoziomowy Royal Tulip Sand 90,7 m² + taras topowa lokalizacja – blisko morzaNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament nr 410, położony na 4. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Royal Tulip Sand – jednej z najbard...

1 198 000 PLN (13 311 zł/m2)

3
-
90 m2
2009
15884356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699587 15884356 ok. 400 m do plaży 31 m² 37 piętro pełna własność sprzedaż z wyposażeniemTo jest apartament dla osób, które chcą pewnego produktu pod wynajem w Kołobrzegu — i jednocześnie mieć miejsce, do którego można przyjechać “na gotowo”, bez remontów i kompl...

495 000 PLN (15 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2006
15877398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27569583 15877398 Diva SPA 4★ 36 m² na szóstym piętrze. Pełne wyposażenie, infrastruktura hotelowa, 250 metrów od plaży. Gotowy jako drugi dom lub jako inwestycja z aktywnym profilem na Booking.com.Są miejsca, do których wraca się co roku.Kołobrzeg – szczególnie jego...

499 000 PLN (13 861 zł/m2)

1
1
36 m2
2009
15782216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25838162 15782216 Apartament 400 m od plaży - idealny na inwestycję lub zamieszkanie!Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament położony na 4 piętrze nowoczesnego, 7-kondygnacyjnego budynku przy ul. Portowej, jedynie 400 metrów od morza. Nieruchomość znajduje się ...

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

2
-
46 m2
2006