• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kołobrzeg Starówka

Znalezionych ofert: 25

15886758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766505 15886758 Atrakcyjne mieszkanie 2pokojowe z komórką w sercu kołobrzeskiej StarówkiNa sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 53,7 m, położone na II piętrze budynku mieszkalnousługowego bez windy z 1994 roku. Nieruchomoś...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (11 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1994
15780575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25806102 15780575 Na sprzedaż lokal niemieszkalny o pow. 38,27 m2 położony na kondygnacji piwnicznej w budynku przy ul. Narutowicza w centrum Kołobrzegu.Lokal idealnie nadaje się pod prowadzenie działalności gospodarczej (biuro, magazyn, pracownia czy pomieszczenie do...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

190 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1996
15780533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25805358 15780533 Kołobrzeg ścisła starówka - na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku.W pobliżu lokalu znajdują się inne sklepy, lokale gastronomiczne, kawiarnie, Ratusz i Urząd Miejski, Ka...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (12 931 zł/m2)

3
-
58 m2
1996
15078109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8998697 15078109 Kołobrzeg na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 84,92 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na Starówce.Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na III piętrze w budynku bez windy wybudowanym z cegły w 1987 rokuNa podwórku przed ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

690 000 PLN (8 214 zł/m2)

4
-
84 m2
1987
14853397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3432947 14853397 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone o powierzchni użytkowej 38,75m2 (całkowita powierzchnia około 52m2) usytuowane na IV piętrze w samym sercu kołobrzeskiej starówki. Mieszanie składające się z salonu z aneksem kuchennym,...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

619 000 PLN (16 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1999
12455242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 92317 12455242 Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. 100,31 m2 zlokalizowany w samym sercu kołobrzeskiej starówki w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego.W najbliższym sąsiedztwie są same sklepu i punkty gastronomiczne.Lokal usytuowany jest przy bardz...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (6 300 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15699852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24176056 15699852 Kołobrzeg ul. Budowlana - na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % VAT oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych z powodu braku podatku PCC. W tym budynku apartamentowym mamy ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

844 188 PLN (16 553 zł/m2)

3
1
51 m2
2024
15147787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10991193 15147787 Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 66,83 m2, usytuowanego w samym centrum Kołobrzegu.Wokół znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz dogodne połączenia komunikacyjne.Ten atrakcyjny lokal znajduje się w p...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

500 000 PLN (7 576 zł/m2)

11
-
66 m2
1998
12455153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92311 12455153 Lokal handlowo-usługowo-biurowy o pow. 43,28 m2 położony w części piwnicznej pasażu ( winda zjeżdża do piwnicy).Budynek V kondygnacyjnego z 2002 r.LOKALIZACJA - Centrum miasta Kołobrzeg, sąsiedztwo lokali handlowo- usługowych Lokal nadaje się na biur...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

470 000 PLN (10 930 zł/m2)

11
-
43 m2
2002
12454850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 92284 12454850 Oferta dla osoby chcącej otworzyć swoją działalność gospodarczą w branży fryzjersko-kosmetycznej.Kołobrzeg lokal użytkowy o pow. 41 m2 w samym centrum kołobrzeskiej starówki.Lokal znajduje się w przyziemiu budynku mieszkalnego z wejściem od głównej u...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

550 000 PLN (13 095 zł/m2)

2
-
42 m2
1996
12455270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92330 12455270 BARDZO DOBRZE PROSPERUJĄCA RESTAURACJA W KOŁOBRZEGU.LOKALIZACJA- lokal piwniczny w ścisłym centrum miasta w pobliżu Ratusza MiejskiegoPRZEZNACZENIE- działalność gastronomicznaAKTUALNA DZIAŁALNOŚĆ- restauracjaOPIS LOKALU- lokal posiada wejście od głów...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 175 300 PLN (10 017 zł/m2)

11
-
317 m2
1998
15778779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25757267 15778779 Na sprzedaż: 2-poziomowe mieszkanie o pow. 87,93 m położone w Kołobrzegu przy ul. Narutowicza.Lokal został funkcjonalnie przebudowany na dwa niezależne mieszkania idealne rozwiązanie inwestycyjne lub dla rodziny wielopokoleniowej.Znakomicie zlokalizo...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (7 471 zł/m2)

3
-
87 m2
1993