• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 576

13217707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 1521724 13217707 Ładne, duże mieszkanie 4-ro pokojowe usytuowane na czwartym piętrze w cztero-piętrowym budynku w samym centrum Kołobrzegu - Nowa Starówka Budynek bardzo dobrze zarządzany - odnowione elewacje od frontu i podwórza, klatki schodowe czyste i zadbane.W b...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

670 000 PLN (7 283 zł/m2)

4
-
92 m2
1999
14370820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 4171 14370820 OKAZJA !Nowy, dwu pokojowy apartament z tarasem i ogródkiem zlokalizowany na nowym osiedlu Navigator w Kołobrzegu. Inwestycja idealna na wynajem jak również na własne potrzeby mieszkaniowe - bardzo blisko do plaży zachodniej !!Osiedle NAVIGATOR - p...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15643967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23142292 15643967 Przytulne mieszkanie 3 pokoje w centrum miasta.Lokal rozkładowy wschód - zachód , bardzo widny, duży balkon na stronę zachodnią - wyjście na balkon z dwóch pokoi.Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w cztero piętrowej kamienicy przy ulicy G...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

790 000 PLN (10 533 zł/m2)

3
-
75 m2
1999
15589773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21971382 15589773 Przestronne i komfortowe mieszkanie blisko morza w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele.Duży metraż ( 71,32 m2 ) a tylko dwa pokoje - to swoboda i przestrzeń.Bardzo duży przedpokój a w nim dwie duże szafy Komandor.Duża Łazienka o pow. 9m2 - z wa...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

680 000 PLN (9 577 zł/m2)

2
-
71 m2
2000
14544727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 4174 14544727 Mieszkanie trzy pokojowe usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w samym sercu kołobrzeskiej starówki - przy ul. GierczakLokal posiada oddzielną dużą kuchnie z której jest wyjście na balkon - strona zachodnia, obok znajduje się pokój z...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

643 500 PLN (9 900 zł/m2)

3
-
65 m2
1993
15694910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24094451 15694910 Lokal użytkowy położony na parterze budynku wielorodzinnego, w centrum miasta przy ul. Łopuskiego.Przed budynkiem parking na kilka miejsc.Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową.Lokal składa się z - pomieszczenia obsługi klienta - pomieszcz...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

480 000 PLN (14 118 zł/m2)

3
-
34 m2
-
15746814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25087510 15746814 Kołobrzeg os. Millenium ul. Zapleczna na sprzedaż mieszkanie II poziomowe składające się z 3 pokoi o pow. 71,30 m2 położone na IV piętrze w budynku w niskiej zabudowie bez windy, wybudowanym w 2000 roku.Bardzo ładne, ciepłe i jasne mieszkanie położon...

Kołobrzeg (Millennium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

680 000 PLN (9 577 zł/m2)

3
-
71 m2
2000
15888809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27826713 15888809 Poranek wpada tu przez południowe okna. Na balkonie kawa smakuje trochę wolniej niż zwykle.Na dole dzieci bawią się na nowoczesnym placu zabaw, wokół dużo zieleni, cisza i ten komfort, że wszystko jest dokładnie tam, gdzie powinno.Tak wygląda codzien...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

689 000 PLN (14 660 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15851953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27022987 15851953 Sprzedam apartament w Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu na ul. Obrońców Westerplatte. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wyposażony i umeblowany. Znajduje się na 3 piętrze.W obiek...

Kołobrzeg (Port) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 479 000 PLN (39 984 zł/m2)

3
-
62 m2
2007
15887726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27791772 15887726 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ul. Mazowieckiej w Kołobrzegu, Zamoście.Funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni niespełna 39 m², położone na wysokim parterze budynku z cegły z 1900 roku.Mieszkanie zostało ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

435 000 PLN (11 281 zł/m2)

1
1
38.56 m2
1900
15883680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675400 15883680 Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch apartamentów o pow. 38 mkw. położonych na 4. i 6. Piętrze nowoczesnego kompleksu Apartamenty Kasprowicza w Kołobrzegu. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort i wygodę – plaża oddalona jest zaledwi...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

950 000 PLN (24 882 zł/m2)

2
1
38.18 m2
2022
15781608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25831760 15781608 Przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu ul. Grochowska miejsce parkingoweNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 37,6 m², położone na III piętrze w centrum Kołobrzegu, przy ul. Grochowskiej.Wnętrze jest jasne, funkcjon...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

389 000 PLN (10 514 zł/m2)

2
1
37 m2
1975