• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 164

15067076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 8768126 15067076 Atrakcyjna oferta!Na sprzedaż 6 pokojowe mieszkanie z aktualną umową najmu. W każdym pokoju możliwe jest zakwaterowanie 2 osób. Mieszkanie słoneczne, posiada dużą, w pełni wyposażoną kuchnię, 2 łazienki oraz duży taras.Zlokalizowane w centrum miasta,...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

550 000 PLN (6 403 zł/m2)

6
2
85.9 m2
1935
14838702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2856907 14838702 Doskonała działka dla każdego amatora żeglugi i sportów wodnych. Przedstawiam 11 arową działkę, pod budowę domu. Grunt niezabudowany płaski, na chwilę obecną bez ogrodzenia. Teren oznaczony jest jako ziemia rolna klasy IVa, co oznacza, że można ją z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

120 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
14838738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2856906 14838738 Doskonała działka dla każdego amatora żeglugi i sportów wodnych. Przedstawiam 11 arową działkę, pod budowę domu. Grunt niezabudowany płaski, na chwilę obecną bez ogrodzenia. Teren oznaczony jest jako ziemia rolna klasy IVa, co oznacza, że można ją z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

120 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
14486108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 130511 14486108 Atrakcyjnie położone działki w cichej okolicy. Do centrum 4 km. Dobra propozycja na inwestycję! Kompleks składa się z siedmiu działek po ok. 1000 m.kw każda, działki zbliżone kształtem do prostokąta. Teren niezagospodarowany, równy.Dużym atutem jest ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 100 000 PLN (160 zł/m2)

-
-
6884 m2
-
14457973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 128850 14457973 Duża działka w mieście w dobrej lokalizacji w spokojnej okolicy! Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 1065 mkw na planie prostokąta, położoną na uboczu miasta, w granicach administracyjnych Koszalina - północnej jego części (ul Władysława VI). ...

Koszalin (Osiedle wańkowicza) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (234 zł/m2)

-
-
1065 m2
-
14838734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2856892 14838734 Doskonała działka dla każdego amatora żeglugi i sportów wodnych. Przedstawiam 11 arową działkę, pod budowę domu. Grunt niezabudowany płaski, na chwilę obecną bez ogrodzenia. Teren oznaczony jest jako ziemia rolna klasy IVa, co oznacza, że można ją z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

120 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15806998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26357807 15806998 Jasna i przytulna kawalerka z balkonem na Przylesiu – Gałczyńskiego!Przedstawiamy świetnie zlokalizowane, w pełni umeblowane 1-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na czwartym piętrze w bloku, położonym w rejonie z pełną infrastrukturą, przy ul. Gałcz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

214 000 PLN (7 643 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15594983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22063292 15594983 Duża kawalerka z loggią na śródmieściu – Koszalin, ul. Zakole!Prezentujemy dochodową inwestycję zlokalizowaną na zacisznym osiedlu, jednak w pobliżu centrum, przy ul. Zakole w Koszalinie!!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW !!!Unikalna, dwustronna ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

229 000 PLN (7 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2005
15812186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26468371 15812186 Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość położoną w Koszalinie przy ulicy Generała Józefa Hallera, na osiedlu Patio Apartaments, na drugim piętrze w budynku z windą. To idealna oferta, dla osób poszukujących gotowego do wprowadzenia mieszkania...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

479 999 PLN (10 219 zł/m2)

2
1
46.97 m2
2023
15755977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25241065 15755977 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zlokalizowane na ostatnim piętrze w spokojnej części osiedla Morskiego. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2018 roku, obejmujący: całkowitą wymianę ins...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

459 000 PLN (6 331 zł/m2)

4
1
72.5 m2
1989
15800816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26222418 15800816 Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły przy ul. Bałtyckiej w Koszalinie. Do mieszkania przynależy loggia oraz piwnica. Lokal jest dwustronn...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

439 000 PLN (8 591 zł/m2)

3
1
51.1 m2
1965
15810209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26406750 15810209 Na osiedlu Północ, przy ul. Kołłątaja 6B w Koszalinie, na IV piętrze, czeka wyjątkowa kawalerka o powierzchni 37,40 m². Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie jest aktualnie podzielone na dwie strefy – część ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

219 000 PLN (5 856 zł/m2)

1
1
37.4 m2
1990