• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 164

15885330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723754 15885330 HIT - W pełni wyposażona stylowa kawalerka na strzeżonym osiedlu – Piłsudskiego!Przedstawiamy rewelacyjną ofertę – gotowe do wprowadzenia 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, usytuowane na czwartym piętrze bloku, zlokalizowanego w ciche...

Koszalin (Wspólny dom) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

195 000 PLN (10 263 zł/m2)

1
1
19 m2
-
15884434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27701828 15884434 TOP OFERTA!!! Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią – Bosmańska!Wyjątkowa oferta dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Przestronne 34 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku, usytuowanego przy ul. Bosmańskiej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
1
73 m2
-
15878736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597342 15878736 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią na północy – Bałtycka!Przedstawiamy fenomenalnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o 1-stronnej ale bardzo słonecznej wystawie okiennej, położone na 4-tym piętrze czteropiętrowego bloku, mieszczącego się w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (7 475 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15870559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429740 15870559 Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z loggią na osiedlu z pełną infrastrukturą – Sikorskiego!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszym biurze! Świetnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6m2, położone na PIERWSZYM piętrze w bloku, zna...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

389 000 PLN (7 780 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15848509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26939931 15848509 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta – Jana Matejki !Przedstawiamy DOSTĘPNE TYLKO U NAS, centralnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie, położone na III piętrze 3-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej się w Koszalinie przy ul. Jana...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15802758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26276078 15802758 Niezwykle atrakcyjnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum – Mariańska!Prezentujemy dostępne TYLKO W NASZYM BIURZE, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze nowszego bloku z 1998 roku, położoneg...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

379 000 PLN (5 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1998
15750000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112685 15750000 Przyjemne dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji – Rejtana!Prezentujemy przytulne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze 2-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej się w północnej części miasta, przy ul. Rejtana.Na p...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15820235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronna kawalerka | Do własnej aranżacji 26651267 15820235 Na sprzedaż przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,80 m², położone przy ul. Okulickiego w Koszalinie. Nieruchomość idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie do remontu, co daje możliwość urządzenia go dokładnie we...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

1
1
30 m2
1974
15890029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! 7 384 zł/m² | Pokój + kuchnia | Centrum 27867514 15890029 Szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu, pierwszej nieruchomości „na start” lub idealnego miejsca na małe biuro? Właśnie znalazłeś ofertę, która znika z rynku błyskawicznie. Wprowadzamy mega okazję na lokal L17 w Rezydencji Zwycięstwa. B...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

149 900 PLN (7 495 zł/m2)

2
1
20 m2
-
15890026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Okazja! 3 950 zł/m² | 8 pomieszczeń | Centrum 27867510 15890026 Szukasz przestrzeni, która od razu zacznie pracować na sukces Twojej marki, a przy tym nie chcesz przepłacać? Wprowadzamy wyjątkową obniżkę na niezwykle przestronny lokal L36 w odrestaurowanej Rezydencji Zwycięstwa. Ponad 100 metrów kwadratowych w pr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (3 951 zł/m2)

8
-
101 m2
-
15691226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24013381 15691226 NOWA, NIŻSZA CENANa sprzedaż bardzo przytulna kawalerka znajdująca się w budynku z 2000 r., na drugim piętrze w centrum Koszalina pryz ul. Spółdzielczej. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie.W skład mieszkania wchodzi:- salon- kuchnia z oknem,-...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

1
-
35 m2
2000
15895315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne, przytulne mieszkanie na start 27961972 15895315 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania 2-pokojowego, położonego na 3. piętrze w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul. Staffa. Mieszkanie wyróżnia się praktycznym układem po...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

279 000 PLN (8 719 zł/m2)

2
1
32 m2
1973