• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 164

15423980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18237649 15423980 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 95,99 m2, położony na działce o pow. ok. 200 m2. Nieruchomość położona na nowym osiedlu w Koszalinie, dawne Stare Bielice. Dom w stanie deweloperskim. Standard wykończenia: instalacja wodno-kan...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

640 000 PLN (6 737 zł/m2)

4
2
95 m2
2017
14828048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31475 14828048 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy działkę powierzchni 1000m2 wydanymi Warunkami Zabudowy, pod inwestycje budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem.Działka nieobjęta MPZP.Nieruchomość sprzedawana wraz z udziałem w drodze wewnętrznej, oraz be...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

100 000 PLN

-
-
1000 m2
-
13293121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31091 13293121 Zespół działek nad jeziorem Jamno o łącznej pow.36 201 m2. Grunty rolne z możliwością zabudowy rekreacyjnej. Prąd przy pierwszej działce. Świetne tereny pod kompleks domków letniskowych, domków na wodzie wraz z pomostami do cumowania łódek. Wodna tak...

Koszalin (Łabusz) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 520 442 PLN

-
-
36201 m2
-
15717908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24540701 15717908 CZASOWA OBNIŻKA CENYOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6025 m, położona w Koszalinie, w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), część działki przezn...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

589 000 PLN

-
-
6025 m2
-
14915983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4644184 14915983 Na sprzedaż przyjemna, niewielka kawalerka o powierzchni 16 m2. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze, niskiego bloku w okolicy Bohaterów Warszawy.Każde piętro jest zamykane na klucz, który posiadają tylko mieszkańcy wybranej kondygnacji. Mieszka...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

154 900 PLN (9 681 zł/m2)

1
-
16 m2
1970
14163074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 31165 14163074 Obiekt biurowo-usługowy, o pow. całkowitej 1110,50 m2, położony na 1 i 2 piętrze, kompleksu przy ul. Morskiej z doskonałym połączeniem z pozostałymi częściami Koszalina, oraz wyjazdem na S6.Budynek z drugiej połowy lat 70-tych, murowany, trzykondygna...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 410 000 PLN (1 270 zł/m2)

12
-
1110 m2
1979
15884349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27699564 15884349 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa inwestycyjna o powierzchni 3000 m², położona w wyjątkowo spokojnej i zielonej części Koszalina przy ul. Starowiejskiej.Dla ...

Koszalin (Jamno-łabusz) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

499 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15887385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782743 15887385 OGŁOSZENIE O PRZETARGUWIiN-II.7740.1.2025.MM p.o. Dyrektora Wydziału Inwestycji i Nieruchomości Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Zachodniopomorskiego działając na podstawie pełnomocnictwaZarządu Województwa Zachodniopomorskiego nr 2022024 z dnia 1...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

120 000 PLN (6 122 zł/m2)

1
-
19.6 m2
-
15887376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27781650 15887376 OGŁOSZENIE O PRZETARGUNR WIiN-II.7740.18.2023.BC p.o. Dyrektora Wydziału Inwestycji i Nieruchomości Urzędu MarszałkowskiegoWojewództwa Zachodniopomorskiego działający na podstawie pełnomocnictwaZarządu Województwa Zachodniopomorskiego nr 2022024 z dn...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

9 276 000 PLN

-
-
52445 m2
-
15746412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25084435 15746412 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na parterze bloku z lat 2000.Lokal jest w bardzo dobrym stanie, umeblowany i gotowy do wprowadzenia.Układ mieszkani...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

429 000 PLN (7 662 zł/m2)

2
1
55.99 m2
2000
15863101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27238442 15863101 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaWyjątkowa przestrzeń z ogromnym potencjałem: kawalerka, która inspiruje.Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,28 m² znajdujące się w bloku przy ul. Budownic...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (6 339 zł/m2)

1
1
39.28 m2
1970
15860401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27182474 15860401 Oferujemy wyjątkową nieruchomość deweloperską położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Koszalina przy ul. Pszenicznej. To idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora planującego realizację zabudowy bliźniaczej w kameralnym otoczeniu.Na...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

390 000 PLN

-
-
1566 m2
-