• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 907

15892334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898683 15892334 2 pokoje osobna kuchnia ul. Macieja Słomczyńskiego szybki tramwaj gotowe do wejścia garaż komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój; - 23 p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
42 m2
2005
15780911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25816024 15780911 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15780910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25816022 15780910 Budynek biurowo-usługowy na sprzedaż - Prądnik Biały, Kraków Do sprzedaży budynek biurowo-usługowy o całkowitej powierzchni 302,6 m² (użytkowej 270,3 m² ), położony na działce 6,97 ara w atrakcyjnej lokalizacji na Prą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (8 245 zł/m2)

11
-
302 m2
2002
15893050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899784 15893050 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 372 PLN (13 123 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15893078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899783 15893078 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

483 336 PLN (17 262 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15893077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899782 15893077 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 172 PLN (16 320 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15893073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899775 15893073 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 068 760 PLN (14 063 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15893056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899774 15893056 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 324 PLN (15 126 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15893070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899769 15893070 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 670 PLN (13 241 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15893080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899786 15893080 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

587 187 PLN (16 311 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15893068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899779 15893068 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 189 PLN (16 339 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15893074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899778 15893074 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

874 782 PLN (13 885 zł/m2)

3
-
63 m2
2025