• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Kraków Wzgórza Krzesławickie

Znalezionych ofert: 72

15891891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897496 15891891 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

487 060 PLN (14 325 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897495 15891798 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 462 PLN (14 270 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15891895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897521 15891895 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

495 757 PLN (14 581 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897517 15891615 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

508 225 PLN (14 521 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15891522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897516 15891522 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności Oferta skierow...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 790 PLN (13 643 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897515 15891987 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 232 PLN (14 095 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897509 15891986 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

505 260 PLN (14 035 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15891613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897505 15891613 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skier...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

521 850 PLN (15 349 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15891984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897497 15891984 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 987 PLN (12 470 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897491 15891890 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 790 PLN (13 643 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15891797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897489 15891797 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

497 139 PLN (13 809 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15891517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897486 15891517 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 650 PLN (12 892 zł/m2)

4
-
59 m2
2025