• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Krosno

Znalezionych ofert: 45

15651766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23348213 15651766 Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2 usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku.W skład pomieszczeń wchodzą: przedpokój, dwa pokoje, salon, kuchnia, łazienka oraz WC. Do mieszkania dodatkowo przynależy balkon oraz piwnica....

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

309 000 PLN (5 518 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15847150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26903692 15847150 TYLKO U NAS! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Krośnie, składająca się z dwóch bezczynszowych lokali mieszkalnych w wolnostojącym budynku o łącznej powierzchni około 162 m² oraz dwóch działek o łącznej powierzchni około 9,5 ara. Działki mają kszt...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

749 000 PLN (4 652 zł/m2)

7
2
161 m2
1967
15847155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26903688 15847155 Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni około 9,5 ara, położone w atrakcyjnej i spokojnej części Krosna. Działki nadają się na budowę garaży bądź mniejszych budynków.  Działki mają kształt prostokątów i są w pełni ogrodzone z bramą wjazdową. J...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

149 000 PLN (158 zł/m2)

-
-
943 m2
-
15847148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26903607 15847148 Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż dwa bezczynszowe lokale mieszkalne położone w wolnostojącym budynku w Krośnie, o łącznej powierzchni około 162 m². Każdy z lokali posiada osobne wejście oraz osobne liczniki na media, co sprawia, że nieruchomość jes...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

599 000 PLN (3 721 zł/m2)

7
2
161 m2
1967
15726321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24696919 15726321 Oferuję na sprzedaż przestronny i komfortowy dom o powierzchni użytkowej około 170 m², położony w Krośnie. Dom usytuowany na ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 32 arów, wraz z dwoma garażami w bryle budynku. Nieruchomość wybu...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

1 100 000 PLN (6 587 zł/m2)

4
2
167 m2
1969
15313698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 15526240 15313698 Oferuję na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 333m2, znajdujący się na 26 arowej działce. Prezentowana nieruchomość to wolno stojący obiekt mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 333m2, zlokalizowany w Krośnie na 14 arowej działce. Działk...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

1 090 000 PLN (3 273 zł/m2)

11
-
333 m2
2000
15648777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23277202 15648777 Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Krosno gm. Gorzkowice oznaczona nr 125. Działka w kształcie prostokąta, z dobrym dojazdem.Grunty rolne w obrębie działki klasy VDziałka użytkowana rolniczo.Ustalane warunki zabudowy pod siedlisko. Dla konkretn...

Krosno (Łódzkie, gm. Gorzkowice)

150 000 PLN

-
-
15300 m2
-
15648778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23277197 15648778 Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Krosno gm. Gorzkowice oznaczona nr 803Działka w kształcie prostokąta, z dobrym dojazdem.Grunty rolne w obrębie działki klasy VDziałka użytkowana rolniczo.Działka w trakcie wydawania decyzji o warunkach zabudow...

Krosno (Łódzkie, gm. Gorzkowice)

227 000 PLN

-
-
45400 m2
-
15399484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17662598 15399484 Oferuję na sprzedaż obiekt w Krośnie posadowiony na działce o powierzchni około 25 arów.Obiekt znajduje się na działkach objętych MPZP, oznaczonych literą U oraz KS. Na tym terenie dopuszcza się obiekty handlowe, usługowe, stacje paliw i parkingi sam...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

3 100 000 PLN (3 483 zł/m2)

11
-
890 m2
2003
14528600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38508 14528600 Krosno, kompleks 5 budynków biurowych, sprzedam, 2 500 000 PLN netto. Na ogrodzonym terenie znajdują się 5 budynków biurowych o łącznej powierzchni użytkowej 6830,8 m2. Obiekty biurowe połączone ze sobą, o zróżnicowanych kondygnacjach (od 6...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

2 500 000 PLN (366 zł/m2)

11
1
6831 m2
-
15752385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Szklarskiej 25161317 15752385 Krótki opis nieruchomościOferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Krośnie przy ulicy Szklarskiej. Nieruchomość znajduje się na III piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 40,95 m2.>> Układ pomieszc...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

280 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15751774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w Krośnie 25146094 15751774 Krótki opis nieruchomościNa sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 37,95 m², położone na 4. piętrze w zadbanym bloku.>> Układ mieszkania:dwa niezależne pokoje,osobna kuchnia z oknem,łazienka,przedpokój,balkon z widokiem na okolicę.Lo...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

220 000 PLN (5 946 zł/m2)

2
1
37 m2
-