• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Księginice

Znalezionych ofert: 11

15852042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27024770 15852042 Do sprzedania nowoczesny dom z gotową do podłączenia pompą ciepła,(stan deweloperski zamknięty) w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Księginice, gmina Kobierzyce, która ma status jednej z najbogatszych gmin w Polsce.To idealne miejsce do życia dla ...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

848 000 PLN (6 348 zł/m2)

5
2
133.58 m2
2023
15889719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27860381 15889719 Na sprzedaż wyjątkowo malowniczo położona działka w miejscowości Przemiłów , gmina Sobótka - idealna propozycja dla osób marzących o odpoczynku blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Wrocławia. Nieruc...

Księginice Małe (Przemiłów) (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

169 000 PLN

-
-
841 m2
-
15890156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27873399 15890156 Niesamowite miejsce do napisania własnej historii - z widokiem, który mimo stałości nigdy nie jest taki sam - najbliżej położona Wrocławia góra - Ślęża.Lokalizacja: ul. Czereśniowa, KsięginiceRodzaj: bliźniakPowierzchnia użytkowa: 129,06 m2Powierzchn...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Legnickie Pole)

1 350 000 PLN (7 988 zł/m2)

5
3
169 m2
2026
15671786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23678269 15671786 ...zaopiekuj się mną ...Mieszkanie w poniemieckim  dworku  w  Księginicach Wielkich k Łagiewnik - dolnośląskieNa sprzedaż przepiękne, stylowe mieszkanie w dworku w super cenie 370 000 PLN, zlokalizowane w malowniczej miejscowości  Księginice Wielkie....

Księginice Wielkie (Dolnośląskie, gm. Kondratowice)

370 000 PLN (1 480 zł/m2)

4
2
250 m2
1884
15675033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23742242 15675033 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602Podstawowe informacje:Wyjątkowa oferta domu wolnostojącego a niebanalnej architekturze. Funkcjonalne połączenie dwóch brył typu stodoła z bryłą budynku parterowego w układzie litery H. Takie rozwiązanie ar...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 500 000 PLN (7 184 zł/m2)

6
2
348 m2
2025
15751007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja cenowa! M3 bezczynszowe 15 minut od Legnicy 25131649 15751007 ''Nieruchomości Apartament''Małgorzata Świetłowicz793 775 800         OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!     Bezczynszowe mieszkanie 3 pokoje, podwórko, piwnica, parking     Zaledwie 15 minut od Legnicy, 30 minut do Lubina, 50...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Legnickie Pole)

175 000 PLN (2 823 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15870688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy dom blisko Wrocławia | koło Domasławia 27437652 15870688 Ogłoszenie na wyłączność, tylko w naszym biurze.Bez PCC, bez prowizji. Na sprzedaż dom, skrajny segment, Księginice k. Domasławia, za Bielanami Wrocławskimi. Położenie 7 km do granic Wrocławia, 18 km do Wrocławskiego Rynku, gwarantuje komfortowe waru...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

875 000 PLN (6 579 zł/m2)

5
2
133 m2
2025
15680915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23838328 15680915 Oferujemy na sprzedaż budynek pod inwestycję. Lokalizacja: – Księginice, gmina Kobierzyce, powiat wrocławski – zapewnia spokojne otoczenie z dobrym dojazdem do Wrocławia (ok. 15 km) . Powierzchnia użytkowa: – około 822 m² – przestrzeń pozwalająca na ...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 490 000 PLN (1 813 zł/m2)

1
-
822 m2
-
15762230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
UZBROJONA DZIAŁKA BUDOWLANA | DROGA ASFALTOWA 25400925 15762230 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,1005 ha (1 005 m²) położona w miejscowości Księginice, w gminie Kobierzyce, powiat wrocławski z ustawioną służebnością przejazdu i przechodu (z prawem służebności przejazdu i przechodu) , zapew...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

400 000 PLN

-
-
1005 m2
-
15762235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
UZBROJONA DZIAŁKA BUDOWLANA | DROGA ASFALTOWA 25400919 15762235 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,2064 ha (2064 m²) położona w miejscowości Księginice, w gminie Kobierzyce, powiat wrocławski.Działka w pełni uzbrojona, w drodze przy granicy działki: Prąd - linia energetycznaWoda - sieć wodoc...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

800 000 PLN

-
-
2064 m2
-
15828195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26592098 15828195 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH CISZĘ, KOMFORT I WYGODĘ. Dom w zabudowie wolno stojącej, wybudowany w 2022 r.,  3-kondygnacyjny wybudowany w technologii energooszczędnej skandynawskiej  (szkieletowej) ,  pokryty dachówką ceramiczną.  Wnętrze zaaranżowane...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

995 000 PLN (7 107 zł/m2)

6
2
140 m2
2022