• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Leśna

Znalezionych ofert: 32

15861264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27202108 15861264 Do sprzedania wygodny i zadbany dom w Podkowie Leśnej!Parter:salon, kuchnia, gabinet, wc, wiatrołapPiętro:3 sypialnie, łazienka Piwnica : pralnia, pomieszczenia gospodarcze, pomieszczenia techniczneMedia miejskie,światłowód ,fotowoltaika,niskie kosz...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

2 650 000 PLN (8 521 zł/m2)

5
3
311 m2
1981
15777227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25732594 15777227 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 137,66 m2, z częściowym podpiwniczeniem 90,71 m2 (garaż 26,20 m2).Położony na dużej działce 1410 m2 w centrum Podkowy Leśnej.Budynek z lat 80-tych do remontu, z dużym potencjałem modernizacji lub...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

1 850 000 PLN (8 114 zł/m2)

5
2
228 m2
1980
15840912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26786081 15840912 Na sprzedaż oferowany jest wyjątkowy zespół pałacowo-parkowy w Pobiednej – perła dolnośląskiej architektury. To miejsce, w którym historia, sztuka i przyroda tworzą harmonijną całość, oferując wyjątkową okazję dla osób ceniących piękno i dz...

Leśna (Pobiedna) (Dolnośląskie, gm. Leśna)

7 500 000 PLN (2 741 zł/m2)

12
6
2736 m2
1800
15840984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787623 15840984 Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 2824 m2, w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Parów Sójek, w urokliwej podwarszawskiej miejscowości - Podkowie Leśnej!Działka położona jest w zachodniej części miasteczka, zaledwie 10 mi...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

2 110 000 PLN (747 zł/m2)

-
-
2824 m2
-
6203254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 77492 6203254 Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 mieszkania o pow. ok. 150-160 m2 każde, w Kęszycy Leśnej koło Międzyrzecza. Mieszkania znajdują się w budynku po dawnej jednostce wojskowej, w tym dwa na parterze zostały już sprzedane. W budynku przeprowadzono remont...

Kęszyca Leśna (Lubuskie, gm. Międzyrzecz)

150 000 PLN (1 000 zł/m2)

3
-
150 m2
-
15441164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18621419 15441164 Unikalna działka leśna, wpisana w podkowiański charakter miasta ogrodu. Działka o powierzchni 3200 m2, w prostokącie idealnym na każdy projekt domu, położona w bardzo dobrej lokalizacji Podkowy Leśnej, przy asfaltowej lokalnej, cichej ulicy. Na dział...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

2 800 000 PLN (864 zł/m2)

-
-
3239 m2
-
15460698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19062792 15460698 Na sprzedaż przestronny dom na zalesionej działce 1800 m, otoczonej sosnami i dębami, z nasłonecznionym miejscem idealnym na ogród lub strefę relaksu. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, blisko lasu Młochowskiego, zaledwie 10 minut pieszo od s...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

2 950 000 PLN (9 049 zł/m2)

5
3
326 m2
1990
15718378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24552410 15718378 Na sprzedaż działka o powierzchni 2594 m², położona w malowniczej Podkowie Leśnej. Działka częściowo zalesiona, z pięknym starodrzewem, stanowi doskonałą okazję dla osób szukających spokoju i bliskości natury.Szczegóły oferty: Powierzchnia: 2594 m...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

1 990 000 PLN (767 zł/m2)

-
-
2594 m2
-
15241608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13585807 15241608 Perfekcyjnie zlokalizowany, na działce 3500 m2, wygodny, przestronny, otoczony starodrzewem dom z cegły w prestiżowej Podkowie Leśnej, zaledwie 26 km od Warszawy. Atuty nieruchomości:- prestiżowa lokalizacja- doskonały dojazd do Warszawy - narożna dz...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

5 400 000 PLN (13 846 zł/m2)

8
3
390 m2
1952
14890906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4100891 14890906 Brwinów po stronie Podkowy Leśnej piękna, duża działka budowlana na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 2313 m2 i wymiarach 44 x 53. W kształcie regularnego prostokąta. Pięknie porośnięta starodrzewem sosnowo-dębowym. Działka ogrodzona...

Podkowa Leśna (Podkowa leśna wschodnia) (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

1 850 000 PLN

-
-
2313 m2
-
15854056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27069849 15854056 Wyjątkowa działka o powierzchni 1717 m położona w jednej z najbardziej kameralnych i cenionych lokalizacji- w Podkowie Leśnej mieście-ogrodzie znanego z pięknej willowej zabudowy, zieleni i niepowtarzalnego klimatu.Nieruchomość znajduje się w spokoj...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

2 190 000 PLN

-
-
1717 m2
-
14111839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 103581 14111839 Piękny, luksusowy dom o pow. 450 m2 położony w Podkowie Lesnej na dużej, estetycznie zagospodarowanej działce ze starodrzewem. Dom niezwykle przestronny, podpiwniczony, trzykondygnacyjny - każdy poziom po 150 m2. Parter to duży, słoneczny salon 42 m2...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

4 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

6
-
450 m2
2007