• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 203

14957502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy (M 2.12) 5587606 14957502 NOWE MIESZKANIA NA ZOSINKU w Legnicy ( M 2.12 )Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkania w Legnicy.PRZEDZIAŁ CENOWY: 248 064,00 PLN - 535 536,00 PLNMETRAŻE: 32.64 - 74.38 m2.Udogodnienia: W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone,ścieżki rowerowe,...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

517 425 PLN (7 609 zł/m2)

3
-
68 m2
-
15443383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom ze spa, jacuzzi , dwie sauny, grota solna! 18674821 15443383 OfertaOferujemy Państwu na sprzedaż dom z działającym biznesem. Nieruchomość po generalnym remoncie składa się z trzech poziomów o łącznej powierzchni 312 m2Na najniższym poziomie znajduję się saunarium które składa się z: jacuzzi 5 osobowe marki USS...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 290 000 PLN (4 135 zł/m2)

4
-
312 m2
-
15190931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek usługowy- mieszkalny - wysoki standard ! 12135777 15190931 OfertaOferujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy z działającym biznesem. Lokal po generalnym remoncie składa się z trzech poziomów o łącznej powierzchni 312 m2Na najniższym poziomie znajduję się saunarium które składa się z: jacuzzi 5 osobowe marki...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 290 000 PLN (4 135 zł/m2)

11
-
312 m2
-
15796696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe z balkonem 1 piętro w bloku Piekary A 26124655 15796696 Nieruchomości ApartamentAnna Wilk573 214 201             Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 1 piętro w bloku Piekary ADo sprzedania mieszkanie o powierzchni 41 m2, z balkonem, położone w Legnicy, na os. Piekary A.  Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 4...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

290 000 PLN (7 073 zł/m2)

2
1
41 m2
1990
15509222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
/gotowiec inwestycyjny/centrum! 20117609 15509222 NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT Iwona Miłkowskatel. 728 763 324                  GOTOWIEC INWESTYCYJNYCENTRUM LEGNICY!Do sprzedaży atrakcyjny lokal mieszkalny o pow. 54m2  położony na parterze w budynku z lat 80-tych w samym centrum Legnicy ! Lokal  składa ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

320 000 PLN (5 926 zł/m2)

2
2
54 m2
1978
15821318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26609089 15821318 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Anny J. – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym w Legnicy V Wydziale Gospodarczym pod sygn. akt LE1LGUp-s99202...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

199 955 PLN (6 249 zł/m2)

2
-
32 m2
-
15812149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne mieszkanie po remoncie 3 pok.-Tarninów 26467368 15812149 Polecam do sprzedaży atrakcyjne i przestronne mieszkanie 3- pokojowe usytuowane na drugim piętrze w pobliżu PWSZ.Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Podczas remontu użyto wysokiej klasy materiałów i zachowano wyjątkową staranność o najmniejsze deta...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

519 000 PLN (4 943 zł/m2)

3
1
105 m2
1910
15778962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25762563 15778962 Zielona Oaza – komfortowe bliźniaki, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralne inwestycję Zielona Oaza, położone w spokojnej części miasta z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15789677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25946462 15789677 Zielona Oaza – komfortowe nieruchomości, na nowym osiedlu.Prezentujemy kameralne inwestycję Zielona Oaza, położone w spokojnej części miasta, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15510013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Centrum/30 m2/od zaraz! 20121196 15510013 Nieruchomości ApartamentIwona Miłkowskatel. 728 763 324                                        KAWALERKA CENTRUM LEGNICY !Do sprzedaży atrakcyjna kawalerka o pow. 30 m2 na parterze w budynku z lat 80-tych w Centrum Legnicy. Lokal składa się z pokoju ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

220 000 PLN (7 333 zł/m2)

1
1
30 m2
1980
15509355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje/41 m2/loggia/m.postojowe/winda 20117674 15509355 NIERUCHOMOŚCI APARTAMENTIwona Miłkowskatel. 728 763 324.Do sprzedania mieszkanie o pow. 41 m2 z loggią o pow. 4,46 m2  w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum Legnicy. Usytuowane na przedostatnim piętrze 5  piętrowego budynku z windą z 2017 roku...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

360 000 PLN (8 780 zł/m2)

1
1
41 m2
2017
15654826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23378001 15654826 BIURO NIERUCHOMOŚCI FREEDOM PREZENTUJE idealną działkę inwestycyjną jest to niepowtarzalna okazja dla każdego dewelopera !Położona w dogodnej i spokojnej okolicy działka o powierzchni 0.0851 ha w Legnicy przy ul. Towarowej wyróżnia się możliwością za...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

490 000 PLN

-
-
785 m2
-