• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Leszna Górna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leszna i Górna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15320958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15708369 15320958 Działka położona +wzdłuż torów kolejowych SKM i głównej drogi przez Józefów po willowejrezydencjalnej stronie torów, od strony Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. + w dobrym towarzystwie, warto dołączyć...

Józefów (Mazowieckie, gm. Górzno)

1 490 000 PLN (1 355 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15258527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14038455 15258527 Działka w Nowinach 61mx72m W drodze: internet prąd Blisko Kampinosu Wieś wydarta puszczy. Sanktuarium Matki...

Leoncin (Mazowieckie, gm. Leoncin)

270 000 PLN (63 zł/m2)

-
-
4255 m2
-
15157091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11182830 15157091 W skrócie Dom wolnostojący z biurem + budynek magazynowy + miejsce na dodatkowe hale produkcyjnemagazyny działka 10300 m2 pierwszy budynek z biurem o pow. 448 m2, w tym 8 pokoi - 3 łazienki - wysoki standard wykończenia...

Sobiekursk (Mazowieckie, gm. Karczew)

2 670 000 PLN (5 494 zł/m2)

8
3
486 m2
-
15865410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27299654 15865410 Sprzedaż nieruchomości położonych w Libiążu przy ul. Paprociej o łącznej powierzchni 165592 m2, w skład których wchodzą: prawo użytkowania wieczystego działek numer: 121416, 121434, 121428, 121431, 121435, 121432, 121436, 121437, 121438, 12...

Libiąż (Małopolskie, gm. Libiąż)

7 290 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
165592 m2
-
15863488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250370 15863488 Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 26149 m2, położonych w Katowicach przy ul. Obroki, w skład których wchodzą: prawo własności zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 311 o powierzchni 23367 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

4 950 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
26149 m2
-
15863434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248688 15863434 Sprzedaż nieruchomości położonych w Katowicach przy ul. T. Boya Żeleńskiego o łącznej powierzchni 168780 m² w skład których wchodzą działki nr 21513, 25913, 26013, 26113, 26213, 26313, 26413, 26513, 26613, 26713, 26813, 117847, 117947, 1180...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

20 500 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
168780 m2
-