• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lesznowola

Znalezionych ofert: 43

15882420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1 090 000 I SPRZEDAŻ | 124 m2 | DOM W ZABUDOWIE DW 27663552 15882420 DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ W LESZNOWOLISPRZEDAŻ I 1 090 000 I 124 m2 DOM W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ LESZNOWOLAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bli...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 090 000 PLN (8 790 zł/m2)

5
2
124 m2
2026
15893334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27907168 15893334 Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, ul. Zachodnia w Woli Mrokowskiej gm. Lesznowola z miejscem parkingowym oraz ogródkiem. Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku szeregowego przy ul...

Lesznowola (Wola mrokowska) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

580 000 PLN (12 609 zł/m2)

3
-
46 m2
2018
15879122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608275 15879122 Zapraszamy Państwa na prezentację tej wspaniałej posiadłości!Lokalizacja i przeznaczenie nieruchomości :Willa Magdalenka znajduje się na ul. Słonecznej w Magdalence. Jest to bardzo dobra, prestiżowa lokalizacja pod wszelakiego rodzaju usługi premium ...

Lesznowola (Magdalenka) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 400 000 PLN (5 231 zł/m2)

12
7
650 m2
1995
15893226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27904888 15893226 Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 415 mkw., w miejscowości Łazy, gm. Lesznowola,Idealna oferta dla osób marzących o własnym domu wśród zieleni i ciszy. Okolica zapewnia możliwość bliskiego kontaktu z naturą i ...

Lesznowola (Łazy) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

575 000 PLN (406 zł/m2)

-
-
1415 m2
-
15893227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27904887 15893227 Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 352 mkw., w miejscowości Łazy, gm. Lesznowola,Idealna oferta dla osób marzących o własnym domu wśród zieleni i ciszy. , zapewnia możliwość bliskiego kontaktu z naturą i jednoc...

Lesznowola (Łazy) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

575 000 PLN (425 zł/m2)

-
-
1352 m2
-
15853333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27047837 15853333 Wyjątkowa i unikatowa posiadłość położona w Łazach (gminie Lesznowola) w odległości ok 20 minut od Warszawy, w sąsiedztwie zielonej Magdalenki i Lasu Sękocińskiego. Na rozległej, parkowej działce o powierzchni 30 014 mkw. znajduje się urokliwy staw, ...

Lesznowola (Łazy) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

16 900 000 PLN (18 778 zł/m2)

7
3
900 m2
2001
15182697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 11894696 15182697 Do sprzedania dom o powierzchni138m.kw. w zabudowie bliźniaczej , posadowiony na działce o powierzchni ok.460m.kw. Nieruchomość do sprzedania w stanie deweloperskim.Rozkład pomieszczeń.Parter- salon z aneksem kuchennym 36m , garaż 18m , korytarz , ho...

Lesznowola (Lesznowola) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 400 000 PLN (10 145 zł/m2)

5
-
138 m2
2023
15847558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920659 15847558 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,64 m2, położone na 1 piętrze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Do mieszkania przynależy przestronny taras o powierzchni 15,95 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15807623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26375441 15807623 Inwestycja to znacznie więcej niż osiedle –to starannie zaprojektowana przestrzeń, w której każdy detal stworzony jest z myślą o Twoimkomforcie i stylu życia. Innowacyjna technologia modułowa pozwala nam zachować laserową jakość i precyzję ...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 164 510 PLN (8 756 zł/m2)

5
1
133 m2
2025
15866170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27313785 15866170 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9968 m2 w Lesznowoli. Blisko skrzyżowania Słonecznej z Okrężną Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Parametry zabudowy: - przeznaczenie podstawowe:, Zabudowa Usługowa, Rzemiosło...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 199 999 PLN

-
-
9968 m2
-
15856527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27092435 15856527 Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości o charakterze inwestycyjnym ! DLA KOGO :idealną dla przedsiębiorców poszukujących elastycznej przestrzeni do prowadzenia działalności gospodarczej lub inwestorów z wizją rozwoju. Ta nieruchomość o...

Lesznowola (Kolonia lesznowola) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

5 700 000 PLN (17 813 zł/m2)

11
-
320 m2
2010
15840923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787356 15840923 Genialna lokalizacja dla Inwestora ! Ogólny (Sprzedaż)Zapraszam na prezentację działki inwestycyjnej !Działka inwestycyjna 11 552 mkw – Stefanowo, ul. Malinowa (działka nr 408)Kluczowe informacje :Powierzchnia: 11 552 mkwNumer działki: 408M...

Lesznowola (Stefanowo) (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 990 000 PLN (259 zł/m2)

-
-
11552 m2
-