• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ligota

Znalezionych ofert: 20

15888623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27818885 15888623 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak Ligota PięknaOferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Układ do...

Ligota Piękna (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15838608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26733284 15838608 Atrakcyjna działka budowlana w Ligocie - blisko zalewu i lasów 0,1604 ha KWADRAT - Pośrednictwo Finansowe prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 0,1604ha , położoną w miejscowości Ligota, gm. Koby...

Ligota (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

140 000 PLN

-
-
1604 m2
-
15852411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27031058 15852411 KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej - LIGOTA KKOBYLEJ GÓRY Oferujemy wyjątkowe 3 pokojowe mieszkania z wyposażeniem o powierzchni 50,15 m², położone w spokojnej okolicy w LIGOCIE, gmin...

Ligota (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

390 000 PLN (7 800 zł/m2)

3
-
50 m2
2022
15846297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26879909 15846297 Polecam do sprzedania działkę o powierzchni 3000 m kw. Dostępne media: woda i prąd. Przeznaczenie: ; - w planach ogólnych gminy teren opisany jako strefa gospodarcza i oznaczony symbolem SP - magazyny, produkcja, składy, usługi, warsztaty, rzemi...

Ligota Piękna (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

900 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15887127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27777292 15887127 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Ligota Górna (Opolskie, gm. Kluczbork)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15670860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 4441m2 Ligota Piękna 23657643 15670860 Witam chciałabym zaprezentować Państwu działkę budowlaną w miejscowości Ligota Piękna w gminie Wisznia Mała. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi 4441m2 a jej. Działka posiada drogę dojazdową utwardzona...

Ligota Piękna (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

1 890 000 PLN

-
-
4441 m2
-
15670870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
➤Działka 2196m2 ➤ Ligota Piękna ➤ 20min od Wrocław 23657640 15670870 Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę budowlaną w miejscowości Ligota Piękna w gminie Wisznia Mała. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi 2196m2 a jej. Działka posiada drogę dojazdową utwardzona ...

Ligota Piękna (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

1 054 080 PLN

-
-
2196 m2
-
15793291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy dom w Ligocie Pięknej 26036209 15793291 Gotowy dom w Ligocie PięknejZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Ligocie Pięknej, który wyróżnia się nie tylko świetną lokalizacją, ale także nowoczesnym wykończeniem i funkcjonalnym rozkładem. Doskonała inw...

Ligota Piękna (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

899 000 PLN (9 463 zł/m2)

5
-
95 m2
-
14139587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący na działce 4900 m2! 2454276 14139587 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070                                               OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. 240 m2 w Ligocie Pięknej na dużej działce o pow. 4833 m2.Dom pod...

Ligota Piękna (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

1 770 000 PLN (7 375 zł/m2)

4
2
240 m2
1935
15750899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25129146 15750899 Na sprzedaż działka 0,42 ha w Ligocie Polskiej, nieopodal Oleśnicy.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego dla obrębu Ligota Polska w gminie Oleśnica działka została oznaczona symbolem AG o przeznaczeniu jako tereny aktywizacji gospodarcz...

Ligota Polska (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

370 000 PLN

-
-
4200 m2
-
15763009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana inwestycyjna 25417480 15763009 Działka budowlana pod inwestycję o powierzchni 3943m2 położona w miejscowości Ligota, gmina Kobyla Góra. Nieruchomość położona jest w otoczeniu osiedla o zabudowie jednorodzinnej.Ukształtowanie terenu nierówne, częściowo zalesione, na nieruchomości z...

Ligota (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

259 000 PLN

-
-
3943 m2
-
15699204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowalna 24162575 15699204 Przedstawiam Państwu działkę budowalną zlokalizowaną w miejscowości Ligota. Działka o numerze 388 posiada powierzchnię 1659m2 oraz kształt trójkąta. Działka posiada warunki zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz możliwość przyłącza wody i prądu. ...

Ligota (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

99 000 PLN

-
-
1659 m2
-