• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lubań

Znalezionych ofert: 22

15087777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9399849 15087777 Lubań, powiat Lubań, obiekt komercyjny, produkcyjno-biurowy, powierzchnia działki 5000 m2, sprzedaż, 3 500 000 zł. NIERUCHOMOŚĆ STANOWI IDEALNE ROZWIĄZANIE POD BAZĘ TRANSPORTOWĄ, MAGAZYNOWO-LOGISTYCZNĄ. Obecnie obiekt to czynnie działający ...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

3 500 000 PLN (5 833 zł/m2)

10
1
600 m2
-
15869908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w centrum Lubania 27411435 15869908 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem na ulicy Mikołaja w Lubaniu, o powierzchni 66,24m2 do remontu.MIESZKANIEjest w pełni rozkładowe, składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 35,97m2-sypialni 11m2-wyposażonej łazienki z wc 6,27m2-strych 13 m2 do włas...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

329 000 PLN (4 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
15885396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie na ul. Mikołaja Lubań 27728560 15885396 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem na ulicy Mikołaja 12 w Lubaniu, o powierzchni 66,24m2 do remontu.MIESZKANIEjest w pełni rozkładowe, składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 35,97m2-sypialni 11m2-wyposażonej łazienki z wc 6,27m2-strych 13 m2 do w...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

329 000 PLN (4 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
15889904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863482 15889904 Lubań, dnia 12 maja 2026 rokuGGNiR.6840.8.3.2025O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, poz. 399 ze zm.), § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

150 000 PLN (2 574 zł/m2)

2
-
58.28 m2
-
15849559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26973795 15849559 OBNIŻKA CENY ! 535 000 zł TERAZ 510 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z miejscem parkingowym. Lokal mieszkalny położony jest na II piętrze kilkuletniego budynku położonego w Lubaniu...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

510 000 PLN (10 200 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15887961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27797698 15887961 Lubań, dnia 07 maja 2026 rokuGGNiR.6840.8.4.2025O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, poz. 399 ze zm.), § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

88 000 PLN (2 639 zł/m2)

1
-
33.34 m2
-
15632951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowo-handlowy pod sklep, biuro! 22879547 15632951 Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w miejscowości Lubań, gmina Nowa Karczma.Idealny pod sklep, biuro, cukiernię lub inną działalność usługową!Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcy...

Lubań (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

349 000 PLN (4 474 zł/m2)

4
-
78 m2
-
15886660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763566 15886660 Lubań, dnia 05 maja 2026 rokuGGNiR.6840.8.6.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, poz. 399 ze zm.), § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

312 000 PLN (3 653 zł/m2)

3
-
85.4 m2
-
15876832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 3000m2 przy DW221 - Lubań 27557339 15876832 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3000 m², położona w miejscowości Lubań (gmina Nowa Karczma), bezpośrednio przy ul. Kościerskiej - z dostępem i doskonałą widocznością z drogi wojewódzkiej nr 221 Kościerzyna-Gdańsk.Najważniejsze atuty:...

Lubań (Pomorskie, gm. Nowa Karczma)

335 000 PLN

-
-
2978 m2
-
15881382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629428 15881382 Lubań, dnia 24 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.3.2024O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 39 ust.2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, poz. 399 ze zm.), § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 wrze...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

130 000 PLN (2 187 zł/m2)

2
-
59.44 m2
-
15880788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27615344 15880788 Lubań, dnia 23 kwietnia 2026 rokuGGNiR.6840.8.10.2022O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, poz. 399 ze zm....

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

269 000 PLN (3 518 zł/m2)

4
-
76.46 m2
-
15877163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562469 15877163 Lubań, dnia 20 kwietnia 2026 roku GGNiR.6840.4.2.2024 OGŁOSZENIE Na podstawie art. 37 ust.1, art. 38 ust.1, ust.2, art. 40 ust.1 pkt 1), ust.3 Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2026 roku, poz. 399 ze zm.), §13 R...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

25 000 PLN

-
-
37 m2
-