• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lubkowo

Znalezionych ofert: 5

15774692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w otoczeniu jeziora i lasu 25656271 15774692 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Dom w miejscu, gdzie natura spotyka komfort życia. Nowoczesny dom w Lubkowie - między JEZIOREM ŻARNOWIECKIM a BAŁTYKIEM. Przestrzeń, światło, cisza i natura - tylko 5 minut od plaż w Dębkach. 209m² komfortu, duża ...

Lubkowo (Pomorskie, gm. Krokowa)

999 000 PLN (4 780 zł/m2)

5
-
209 m2
2023
15893338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w otoczeniu jeziora i lasu 27908308 15893338 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Dom w miejscu, gdzie natura spotyka komfort życia. Nowoczesny dom w Lubkowie - między JEZIOREM ŻARNOWIECKIM a BAŁTYKIEM. Przestrzeń, światło, cisza i natura - tylko 5 minut od plaż w Dębkach. 209m² komfortu, duża ...

Lubkowo (Pomorskie, gm. Krokowa)

999 000 PLN (4 780 zł/m2)

5
-
209 m2
2023
15886201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka dostęp do Jeziora Żarnowieckiego MPZP 27750382 15886201 Działka z przejściem do Jeziora Żarnowieckiego z możliwością podziału 2 259 m²!!Gotowy pomysł na życie albo inwestycję.To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć prywatność, naturę i rozsądną inwestycję. Położona w Lubkowie, między lasem a J...

Lubkowo (Pomorskie, gm. Krokowa)

495 000 PLN

-
-
2259 m2
-
15743594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1583 m2 Lubkowo 25014634 15743594 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1583 m2, położona w Lubkowie blisko jeziora Żarnowieckiego w gminie Krokowa.Nieruchomość posiada MPZP z oznaczeniem MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Działka lekko nachylona w kształcie zb...

Lubkowo (Pomorskie, gm. Krokowa)

399 990 PLN

-
-
1583 m2
-
15736243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lubkowo - przy jeziorze 24869077 15736243 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka budowlana w miejscowości Lubkowo to idealne miejsce zarówno do zamieszkania w bliskiej odległości od jeziora jak i prowadzenia działalności gopsodarczej. Lubkowo ...

Lubkowo (Pomorskie, gm. Krokowa)

349 000 PLN

-
-
1245 m2
-