• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lublin Kalinowszczyzna

Znalezionych ofert: 5

15862011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27221058 15862011 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Lublinie, z pięknym widokiem na panoramę Starego Miasta.Nieruchomość stanowi świetną propozycję inwestycyjną idealną pod wynajem. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz atrakcyjna lok...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

375 000 PLN (10 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15871429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 27469162 15871429 Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCCMam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Ponikwody i Kalinowszczyzny o powierzchni 30,42 mkw. w skład którego wchodzi:pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 13,...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

380 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15839763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26759495 15839763 Rozkładowe i przestronne mieszkanie: Lublin, Lwowska, 36,8m2, 2 pokoje. !!! BEZ PIECYKA GAZOWEGO !!!Opis mieszkania: - piętro 1010- powierzchnia mieszkania: 36,8 m²- salon - sypialnia z balkonem- kuchnia oddzielna z możliwością...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

365 000 PLN (9 918 zł/m2)

2
1
36.8 m2
1975
15736091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24867220 15736091 Wprowadzenie :Na sprzedaż: Komfortowe mieszkanie na Kalinowszczyźnie.Szukasz wygodnego mieszkania w zielonej lokalizacji? Oferujemy nieruchomość na osiedlu Kalinowszczyzna, przy ul. Niepodległości – idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, par ora...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

539 000 PLN (9 074 zł/m2)

3
1
59.4 m2
1986
15663512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23517912 15663512 ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **Lublin - KALINOWSZCZYZNA ul. Lwowska.polecam do zakupu atrakcyjne, świetnie zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,78 m² zlokalizowane na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: 3 n...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

598 000 PLN (10 350 zł/m2)

3
1
57.78 m2
1973