• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Lublin Sławin

Znalezionych ofert: 18

15888303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27808992 15888303 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINOWA INWESTYCJA – JUŻ W SPRZEDAŻY WYBIERZ SWOJĄ LEPSZĄ POŁOWĘ Prawdziwy DOM z przestrzenią. Poczuj swobodę i komfort życia.Super lokalizacja! Lublin Sławin ✨ Dlaczego warto?✔ 149 m² powierzchni użytko...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 295 000 PLN (8 691 zł/m2)

5
-
149 m2
2026
15893374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909724 15893374 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 65 m², zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Poligonowej. Nieruchomość w stanie deweloperskim daje możliwość aranżacji wnętrza według własnego gustu i potrz...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

770 000 PLN (11 846 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15859050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27163025 15859050 Nowoczesne mieszkanie z ogrodem na Sławinie komfort, przestrzeń i prywatnośćJeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z kameralną, zieloną okolicą ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedmiotem sprzedaży jest eleganckie mieszkanie ...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

915 000 PLN (14 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2016
15449927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18821224 15449927 Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni 380 m2, położona w doskonałej lokalizacji - Lublin, Sławin. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć miejsce zamieszkania z prowadzeniem działalności, jak również dla inwesto...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 670 000 PLN (4 395 zł/m2)

9
2
380 m2
1982
15887934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27797574 15887934 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZachęcam Państwa do zakupu działki położonej w lubelskiej dzielnicy Sławin, przy ulicy Bogdanówka 8 w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w tuż obok Ogrodu Botanicznego i jest idealną propozycją zarówno dl...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

4 385 070 PLN (1 490 zł/m2)

-
-
2943 m2
-
15836511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26712717 15836511 Do sprzedania duży dom w świetnej lokalizacji. W pobliżu cała infrastruktura miejska, potrzebna do codziennego funkcjonowania- szkoła, przedszkola, przystanek MPK, sklepy. Jednocześnie można cieszyć się bliskością natury- rzeczka, las, skansen, ogró...

Lublin (Sławin), Poli Gojawiczyńskiej

890 000 PLN (4 111 zł/m2)

6
2
216.5 m2
1981
15807749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26378517 15807749 Duży dom z ogródkiem - Sławin10 min od centrum!Idealny dla większej rodziny.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Dom:Dobrze zlokalizowany, atrakcyjny dom. W skład domu wchodzi: 5 sypialni, salon, kuchnia, 2 łazienki, garaż, taras, pomieszczenia g...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

890 000 PLN (2 967 zł/m2)

6
2
300 m2
1975
15807028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26359752 15807028 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego segmentu w wyjątkowej lokalizacji – przy ul. Siewierzan 70 w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających domu, który można wykończyć i urządzić według własnej wizji, a przy tym zależy im na ...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

890 000 PLN (5 563 zł/m2)

5
-
160 m2
2008
15812238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26470876 15812238 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m², położone przy ul. Baśniowej na Sławinku – w jednej z najbardziej zielonych i cenionych dzielnic Lublin. Nieruchomość łączy komfort codziennego życia z doskonałą lokalizacją – zale...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

615 000 PLN (9 919 zł/m2)

3
1
62 m2
1999
15525117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20499407 15525117 pierwsza linia zabudowy, przy drodze asfaltowej, wydane WZprzeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, budowa budynku mieszkaniowego jednorodzinnego wielkość powierzchni zabudowy: w stosunku do powierzchni terenu inwestycji - max 20,0%,...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

830 000 PLN

-
-
865 m2
-
15331770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16025697 15331770 Przedstawiam Państwu połówkę bliźniaka, położoną na lubelskim Sławinie.LOKALIZACJASławin to dzielnica Lublina położona w jego zachodniej części. Dominuje tu niska jednorodzinna zabudowa. Bliskość Ogrodu Botanicznego UMCS oraz Muzeum Wsi Lubelskiej, o...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 195 000 PLN (4 705 zł/m2)

9
4
254 m2
1990
15777920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie dostępne mieszkanie 25738671 15777920 Do zaoferowania mam mieszkanie o pow. 63,68 mkw. z balkonem o pow. ok 24 mkw. Mieszkanie znajduje się przy ul. Bukszpanowej w Lublinie.Wystawa okien - północny - zachódNa powierzchnię mieszkania składa się :Salon z aneksem kuchennym o pow. 27,48mkw.S...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

731 683 PLN (11 614 zł/m2)

3
1
63 m2
2025