• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 155

15797189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26139032 15797189 Lokalizacja: Marki, ul. Wiśniowa Kameralne osiedle CHERRY z dziesięcioma lokalami mieszkalnymi w budynkach dwulokalowych - 1 budynek wolnostojący oraz 2 w zabudowie bliźniaczej. Każde mieszkanie posiada własny ogródek (rozmiar zależny od wybranego lo...

Marki, Wiśniowa

733 787 PLN (9 884 zł/m2)

4
1
74.24 m2
2025
15884753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki 27710342 15884753 4 pokoje 88 m² ciche i przestronne mieszkanie rodzinne MarkiNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m², położone w spokojnej części Marki. Lokal idealny dla rodziny szukającej dużej przestrzeni w cenie mniejszego mieszka...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

690 000 PLN (7 841 zł/m2)

4
1
88 m2
1989
15891428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897072 15891428 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

575 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15891429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897074 15891429 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Dużej - Osiedle „Horowa Góra”BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,3m2 składa się z:- salo...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

530 000 PLN (12 833 zł/m2)

2
1
41.3 m2
2005
15891417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896926 15891417 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Królowej Jadwigi BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,8 m2 składa się z:-salonu połączonego z aneksem ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

712 000 PLN (10 988 zł/m2)

3
1
64.8 m2
2025
15890429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877080 15890429 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Elektryków BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku bez windy.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z:-salonu wraz z aneksem kuc...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

550 000 PLN (14 103 zł/m2)

2
1
39 m2
2007
15890391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27876185 15890391 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Hetmańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 136 m² zostało zaprojektowane z myślą o komfortowym z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 090 000 PLN (8 015 zł/m2)

6
2
136 m2
2017
15889439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27850152 15889439 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Bagiennej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 145m2 składa się z:Parter (ogródteren zewnętrzny): – Og...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 319 000 PLN (9 097 zł/m2)

5
-
145 m2
2015
15889269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846373 15889269 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Promiennej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,83m2. Układ:- przestronny salon z aneksem kuchennym,- sypialnia z garderobą,- łazienka,- prz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

720 000 PLN (14 165 zł/m2)

2
1
50.83 m2
2020
15890639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882861 15890639 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. StawowejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w zabudowie szeregowejNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki,- przedpokoju.Powierzchnia dodatkowa:...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 438 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15889235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846110 15889235 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ząbkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,72m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (ok. 34...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

830 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
70.72 m2
2011
15889253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846233 15889253 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Pastelowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72,50 m2 składa się z:-Wiatrołap 6,87 m²,-Korytarz 3,61 m²...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

900 000 PLN (12 414 zł/m2)

3
1
72.5 m2
2019